Відповідальні працівники юристиДБ вониж працівники колекторської фірми.

glamyrka29 glamyrka29
13 апреля 2017, 12:27
без оценки
Сьогодні знову отримала дзвінок від Вереги Тараса Петровича, який представився як співробітник фірми Граніт Олександр Михайлович на питання назвати своє призвише відповів — відмовою, ще й глузував шо я його перепитую. Не розумію він впевнений у своїй безкарності? Чи в нього велика впевненість у тому що його ніхто не знайде. Питання хто дає право цьому співробітнику так себе поводити? Єдине чого він досягає своїми розмовами -це повну відсутність бажання погашення кредиту та скористатися його пропозицією звернутись до суду. Змінивши своє ставлення а токож манеру розмови мабуть результат був би кращий. Особисто ця людина не розуміє шо працівники ДБ працюють за речовими модулями які прописані керівництвом ДБ та не несуть в собі ніякої агресії, не відповідності займаній посаді, також сприяють у досягненні двома сторонами домовленості щодо подальшої співпраці та отримання максимального результату. Та дана особа працює згідно кримінального кодексу України ст 189 ук п 2 та 3 та ст 28 ук.не розуміючи свою особисту відповідальність. Також зверхне ставлення Тараса Петровича він же Олександр Михайлович дає підстави звернутися до прокуратури, над чим Тарас Петрович — він же Олександр Михайлович відверто глузують та пропонують спробувати це зробити.
Ответ банка
Дельта Банк
13 апреля 2017, 13:18
glamyrka29, доброго дня,
повторно зазначаємо, що дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.

Комментарии (5)

+
+6
Сергей Андрущак
Сергей Андрущак
13 апреля 2017, 12:49
Львов
#
Немає ніякої фірми «Граніт».
+
+20
анатолий дробинин
анатолий дробинин
13 апреля 2017, 13:23
кировоград
#
ЕДИНЫЙ СПОСОБ ДОНЕСТИ ДО ВЕРЕГИ НАШУ ПРАВОТУ, ЭТО НАСТУЧАТЬ ПО ЕГО ГАДКОЙ ФИЗИОНОМИИ. БУДТЕ УВЕРЕНЫ ЭТО ОБЯЗАТЕЛЬНО ПРОИЗОЙДЕТ. НАЙТИ ЕГО НЕ ТАКАЯ БОЛЬШАЯ ПРОБЛЕМА
+
0
MAMAPAPA
MAMAPAPA
13 апреля 2017, 19:36
Liliya65
#
Ой, наш Сергій Андрущак знову з нами! Вітаю Сергію! Чекаємо на ваші заспокійливі поради!
+
0
Сергей Андрущак
Сергей Андрущак
16 апреля 2017, 15:46
Львов
#
Я нікуди не зникав)
+
0
olegog
olegog
13 апреля 2017, 21:45
Олег
#
Напишите является ли Верега Тарас Петрович он же Олександр Михайлович сотрудником банка.
напишите занимаемую им должность.
также
напишите ФИО и должность его непосредственного руководителя
ФИО и должность руководителя отдела в котором работает Верега если его прямой руководитель не является руководителем отдела.
Напишите телефоны по которым можно связаться с ними а так же другую контактную информацию которая поможет с ними связаться.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться