Прямі погрози життю дітей

Wasd Wasd
28 марта 2017, 22:21
без оценки
Не виходить ніяк завантажити файл з погрозами дітям(в інтернат — будуть зустрічати), мамі (на памятник на цвинтарі) і те що пише так званий ДБ (обращаем Ваше внимание, что ответственные сотрудники Банка четко придерживаются установленных и утвержденных модулей для работы с Клиентами Банка, у которых есть просроченная задолженность, не нарушая норм действующего законодательства Украины.). Усі розмови від ваших т.з. о.с. записуються і передаються в прокуратуру і в поліцію. Виходить, що у нас зовсім немає влади, яка б закрила по тюрмах шантажистів — ну хоча б відправила б їх у зону АТО — де гинуть хороші хлопці!!! НОМЕР 0504201926 — чому ж ти ховаєшся!!!
Ответ банка
Дельта Банк
29 марта 2017, 9:20
Wasd, доброго ранку,
дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

Комментарии (3)

+
0
Wasd
Wasd
29 марта 2017, 9:45
#
Ну у поліції на це зовсім інша відповідь — ВИМАГАННЯ, ШАХРАЙСТВО, ПОГРОЗИ ЖИТТЮ — це підпадає під дуже багато ст. Кримінального Кодексу України.
+
0
franklin0109
franklin0109
29 марта 2017, 18:05
Маріуполь
#
Все что связано с деньгами должно быть только подтверждено документально с подписью и печатью. Например заказное письмо в котором документ подписанный и поставлена печать.
+
0
aragorn2012
aragorn2012
1 апреля 2017, 22:24
Аноним
#
Да это малолетки или нанятые студенты. Работают за еду. Пустозвоны. И дельта-банк такой же и тот кто здесь отвечает такой же пустоголовый.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться