ПАТ «Дельта Банк»

franklin0109 franklin0109
9 февраля 2017, 14:16
1
не засчитана
Згідно з матеріалами кримінальної справи, «Дельта Банк» протягом 2014 року отримав від НБУ рефінансування в обсягах близько 10 млрд грн. Більше чотирьох мільярдів гривень з цієї суми було переведено в іноземну валюту (553,3 млн доларів) і виведено за кордон. Ці кошти, згідно з даними досудового розслідування, були перераховані з рахунків дюжини пов'язаних між собою українських суб'єктів господарювання, окремі посадові особи яких одночасно є співробітниками АТ «Дельта Банк», нібито на виконання раніше укладених договорів.
«Слідчим відділом управління з розслідування корупційних злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12014100000000703, за фактами незаконного заволодіння та розтрати службовими особами АТ «Дельта банк» у співучасті з службовими особами Національного банку України, Державної іпотечної установи та іншими особами, протягом 2014-2015 років державних коштів в особливо великих розмірах, ухилення від сплати податків і легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинені в особливо великому розмірі за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209 КК України», — цитує видання ухвалу Печерського районного суду від 22.01.2016.
Зокрема, згідно з матеріалами розслідування, в 2014 році посадові особи ПАТ «Дельта Банк», зловживаючи своїм службовим становищем, без згоди посадових осіб ТОВ «Днепрометаллсервисгрупп», шахрайським шляхом (підробляючи підписи) заволоділи грошовими коштами Національного Банку України. Маються на увазі кошти, які були надані для рефінансування кредиту. Як встановило слідство, рефінансування проведено не було, а грошові кошти НБУ були використані на власні цілі». Крім того, наголошується в матеріалах розслідування, «посадовими особами

Комментарии (5)

+
+27
olegog
olegog
9 февраля 2017, 14:36
Олег
#
Когда же их пересажают на пожизненное?

кроме того предлагаю создать петицию о создании закона который запрещает всем бывшим сотрудникам ДБ банка работать в банковской сфере дабы не распространять заразу ДБ на экономику страны.
+
+8
TOR
TOR
9 февраля 2017, 15:30
TOR, Kiev
#
«всем бывшим сотрудникам ДБ» — Так это они все виноваты, а возглавляла их уборщица Марья Петровна.
Не надо всех под одну гребенку подводить. Отвественность и репутация высшего менеджмента банка с недавних пор отслеживается НБУ. Подписано это новшество как раз после введения ВА в Дельта банк
+
+15
olegog
olegog
9 февраля 2017, 21:45
Олег
#
Конечно вы правы- не надо всех. но я не знаю как бы выбрать зерна из плевел. поскольку на местах, в от делениях, и отношение к клиентам и поведение в отношении их такое гадостное что создается ощущение что все сотрудники заросли плесенью заразы. мало того, знаю что некоторые сотрудники ДБ перешли в другие банки в том числе и руководящий состав. так теперь все сотрудники это отделения, другого банка, врут как у них все классно и наговаривают на другие банки. так что у меня есть так сказать основание говорить об распространении заразы.
и наверное только радикальная мера по отстрелу бывших может помочь в лечении.
уж извините за откровенность.
+
0
ostrost
ostrost
10 февраля 2017, 21:50
Ростислав, Ровно
#
+
0
smarton13
smarton13
14 февраля 2017, 11:13
#
И эти люди на еще мошенникми обывают?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться