Шановні колеги колишнього дельта банку!

franklin0109 12 января 2017, 11:12
Шановні колеги колишнього дельта банку! Я прошу вас перестати мені дзвонити і відправляти смс повідомлення з погрозами всі дзвінки автоматично записуються. з 2007 по 2014 роки я справно платив і користувався кредитною карткою. Коли ви мене обдурили в березні який я вніс в касу у відділенні дельта банку 5500 гривень і через деякий час платіж таким чином зник. Після цього я перестав оплачувати кредит, мало того що підняли відсоткову ставку 12% в місяць за рік 144% я відмовився виплачувати за кредитом, я писав і звертався в банк і на гарячу лінію але відповіді так і не отримав. Всі питання будемо вирішувати тільки через суд і не треба залякувати мене і моїх родичів тільки через суд за місцем проживання. UBK ваш час спливае термін погашення в дельта банку до 13.12.16 я сьогодні отримав це повідомлення сьогодні за календарем 12.01.2017 році. Особисто я вас не боюся хочете повернути гроші звертайтеся в суд за місцем проживання позичальника
1.грубість при обслуговування
2.некомпетентність співробітників
3.непрофесійний колл-центр
4.висока ставка за кредитом
5.приховані умови кредитування
Я сильно цікавлюся по чому за два роки ви не подали на суд а тільки дзвонили і погрожували.
Всі питання тепер тільки через суд!
12 января 2017, 12:11
franklin0109, доброго дня,
повторно зазначаємо, що для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

12 января 2017, 11:21
К сведению работающих по гражданско-правовым договорам внештатных сотрудников ликвидируемого Дельта-банка, согласно ГК Украины срок исковой давности по штрафам, пеням и неустойкам — один год.
также могу сообщить новость, о которой вы не знали или забыли — после отзыва банковской лицензии, банк в стадии ликвидации не имеет права начислять никакие проценты по кредитным договорам.
Я понимаю, что ваши юристы законов не знают и читать не желают, возможно и поэтому они не подают в суд — ведь там необходимо обосновывать законность своих претензий, а не заменять их угрозами и матерной бранью.

Очень надеюсь через три года увидеть ликвидатора Дельта-банка на бирже труда.

franklin0109
franklin0109
12 января 2017, 12:48
повторно наголошуємо, що для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.
Я з 2014 по 2016 року не одноразово звертався до відділення банку але результату не отримав договір кредиту закінчився 2014 року. За два роки ви тільки мені погрожували і моїм родичам всі загрози в цифровому вигляді при першій можливості ви зможете почути в суді. Більше Не треба мені дзвонити і погрожувати колекторами UBK, я платити не буду тільки після рішення суду за місцем проживання.
З повагою franklin!!!
12 января 2017, 13:05
Franklin0109, дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
12 января 2017, 13:13
Оставьте свои рекомендации при себе.
В стране есть законы и их принято соблюдать — хотите денег — обращайтесь в суд, а не парьте мозги утверждёнными модулями.
С каждым днём у вас всё меньше и меньше времени — ликвидатор не будет работать вечно, да и банк в стадии ликвидации дольше трёх лет не сможет продержаться.
aisa4ka
aisa4ka
13 января 2017, 18:51
Електронна петиція президенту про незаконну діяльність ДБ із проблемною заборгованістю. Підтримайте.
віктор гострий
віктор гострий
14 января 2017, 9:53
Запропонуйте Дельта банку з мого, не виданого мені вкладу, погасити Вашу заборгованість, а решту повернути мені Це більше 20000тис.$
16 января 2017, 9:32
Віктор гострий, доброго ранку,
у зв'язку з процедурою ліквідаці. взаємозарахування між рахунками не здійснюються. Інформацію про початок виплати кредиторських вимог буде розміщено на сайті Дельта Банку, ФГВФО, а також у відділенніх Банку. Слідкуйте за новинами.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Шановні колеги колишнього дельта банку!