Я дивлюся що взагалі знахабніли загрожувати відкрито!

franklin0109 9 декабря 2016, 15:08
Я дивлюся що взагалі знахабніли загрожувати відкрито!
Всі ваші записи автоматично записується ваших відповідальних співробітників як ви погрожуєте колекторами. В нашій країні немає закону колекторської діяльності так що можете йти *** . Я вже два роки чекаю коли ви приїдете з рішенням суду і виконавчий служби і тоді будемо спілкуватися а не по телефону. Ваша колекторська компанія вигадана історія граніт. І перестаньте писати (насамперед хочемо зазначити, що дзвінки з боку відповідальних працівників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.) А ви не порушуєте закон?
9 декабря 2016, 15:29
franklin0109, доброго дня,
повторно зазначаємо, що для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

9 декабря 2016, 15:34
Я не одноразово подавав документи і матеріали але відповіді так і не отримав відповіді.
9 декабря 2016, 16:23
Franklin0109, повторно зазначаємо, що відповіді на всі запити було надано.
jatsunny
jatsunny
10 декабря 2016, 15:57
Ну че брехать??? Он же не один подавал запросы, а в ответ тишина. Кстати, ваши сотрудник наяривающие иногда забывают свои номера убирать из соц сетей
9 декабря 2016, 16:40
Ви помиляєтеся я разів десять писав а відповіді так і не отримав платіж останній не провели 6000 гривень. Ви нахабно обманюєте мене і інших людей.
Rodman
Rodman
13 декабря 2016, 0:32
Давайте коллектино судиться!? По одному мы ничего не сделаем! Тут можно писать годами!
noxfer
noxfer
13 декабря 2016, 5:57
Автор, не поймите меня правильно, но попробуйте доказать в суде что коллекторский бизнесс вне закона. Попробуйте. Был шанс в ноябре 2011 года. Но законопроэкт не прошел.
15 декабря 2016, 10:00
А зачем это доказывать в суде? есть нормы ЗУ «Про захист прав споживачив», куча нарушений норм законодательства с боку сотрудников ДБ… можно начинать с заявлений в полицию…
15 декабря 2016, 10:07
Lawyer1981, ответственные сотрудники Банка четко придерживаются установленных и утвержденных модулей для работы с Клиентами Банка, у которых есть просроченная задолженность, не нарушая норм действующего законодательства Украины.

15 декабря 2016, 10:56
Это я уже слышал, жду суда над «законными» работниками дельта банка по факту нарушения статей УК Украины, там целый букет и вымогательство и принуждение к исполнению гражданских обязательств и тд… там и посмотрим что там у вас законно…

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Я дивлюся що взагалі знахабніли загрожувати відкрито!