На заяви не реагують

Юлия . Юлия .
5 декабря 2016, 14:25
Постійно телефонують з приводу боржника, якого я не знаю, і погрожують. Писала заяви не одноразово, але нічого не змінюється. Скажіть, до якого часу це буде продовжуватися? Скільки заяв, ще потрібно написати, щоб перестали телефонувати?
5 декабря 2016, 15:00
Юлия ., доброго дня,
Банком було надано офіційні роз'яснення по Вашій заяві. Також зазначаємо, що у Вас є можливість подати повторну заяву для отримання додаткових роз'яснень.

6 декабря 2016, 10:18
Маріуполь
Я абсолютно з вами згоден в цьому колишньому дельта банку працюють… не юристи, нормальні юристи не погрожували відкрито по телефону що до вас приїде колектори!
Нарахування процентів за договором припиняється (ст. 613 Цивільного кодексу України).
Передаючи боргі, банк повинен враховувати ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність». У ній сказано, що дані щодо діяльності та фінансового стану клієнта є банківською таємніцею. Її розголошення заборонено, та допускається лише у виняткових випадках, передбачених законом. Наприклад, при проведенні слідчих дій. Крім того, згідно ст. 32 Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
noxfer
noxfer
13 декабря 2016, 6:19
Бровары
Смените номер телефона
13 декабря 2016, 14:55
Маріуполь
А хіба вихід змінювати номери телефонів я просто не відповідаю!