Сьогодні отримав повідомлення з текстом!

franklin0109 25 октября 2016, 18:44
Сьогодні отримав повідомлення з текстом!
Uvaha! U vypadku nesplaty borhu in 3-dennyi strok, right shchodo stiahnennia of the Vas zaborhovanosti will peredana it kolektorskoi kompanii!
Саме я буду вирішувати тільки через суд, за місцем проживання. А своїх колекторів у труні я бачив, я підготувався до їхньому приїзду. Їх буде чекати сюрприз!
26 октября 2016, 9:20
franklin0109, доброго ранку,
як вже зазначалося, у Вас є можливість отримати від Банку офіційні роз'яснення на питання, що Вас цікавлять, подавши у відділенні Банку відповідну заяву.
Також зазначаємо, що Банком очікуються платежі у розмірах та у строки, встановлені кредитним договором.

26 октября 2016, 9:39
Також зазначаємо, що Банком очікуються платежі у розмірах та у рядки, встановлені кредитним договором. У мене закінчився термін дії договору, всі питання можна тільки через суд, а не через колекторську компанію!
26 октября 2016, 9:43
Якщо термін дії кредитного договору вийшов у 2015 році, Вами до тієї дати повинна була б бути погашеною уся заборгованість. Для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.
26 октября 2016, 18:30
Шановний Дельта Банк! Я абсолютно з вами не згоден можете лякати і колекторами, погрожувати по телефону але я свого рішення не зміню не хто вам триденний термін виплачувати не збирається тільки через суд за місцем проживання, я особисто сам прийду у день засідання. А приїжджати вам за місцем проживання я не раджу ви не доб'єтеся не чого. Ваші колектори тільки можуть з вами чай пити!
27 октября 2016, 9:20
Franklin0109, повторно зазначаємо, для отримання додаткових роз'яснень у Вас є можливість подати у відділенні Банку письмовий запит.
1 ноября 2016, 10:04
Таке повідомлення, я теж отримала 12.09.2016 року, але кредит в мене погашений повністю

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Сьогодні отримав повідомлення з текстом!