Повернення коштів

Zsaqwe75632 5 мая 2024, 13:50
Син мій платить кредит в цьому банку і так трапилось що помилково переказав кошти на свій кредит, просто не ту кнопку нажав і замість того кошти повернулись не на карту, а пішли на кредит.Кошти були не його і він звернувся до відділення банку у м.Кртвий Ріг і ініціював повернення коштів. І це була дуже дуже велика помилка. Прийшлось пройти не сім кругів ада а десять раз по сім. Началось з оплати за заявку і якоїсь комісії, частина з них повинна була піти банку, а частина повернутись.Але це був тільки початок аду, а далі як пішло так пішло.Начали виставляти платежі за платежами, на них комісії в розмірі цих платежів на ці комісії ще комісії і так далі, то положить одну суму, а суми не маленькі від 2000 до 5000 а то більше. То у них система не пропускає, то положить ще таку суму для ідентифікації, то ще для чогось. Короче потрібно було повернути 6000, а викачав банк більше 100 000. І все завіряли ці всі суми вам повернуться, оплатіть це ще і це вже буде все, більше нічого платити не потрібно. В результаті сформували вони повернення з трьох переводів, за ці всі переводи потрібно було оплатити всі їхні операції, за обработку, за перевод, комісії на це все, услуги банка, і це все за три перевода. Потім на кредитній карті сформувався ще один перевод на 17000, щоб його повернути заплатили біля 10000, залишились на карті 57 грн, і син для чогось взяв їх перевів на кредит, бо вони висіли і банк їх не знімав от він і рішив ускорить на свою голову. І на цьому все знову почалось по новій, штраф 3900, на нього комісія 2000, за обработку знову за перевод, знову бешені комісії. І вже останній акорд ще потрібно заплатити 1000, а за що непонятно.вже просто не було де брати ті кошти. Бо я просто брала все в долги., ну просто вже не було де взяти цю 1000. І на цьому все закінчилось. Це не банк, а кубло шахраїв. Зробили дуже хитрі схеми аби тільки не повернути кошти. Викачали більше 100 000, половину забрали собі, щось кинули на погашення кредиту, решту розбили на три суми і оформили три повернення, одне на 9000, друге 13500, третєна 15000, і за ці всі повернення здерли дуже хороші суми то за обработку то за перевод, то за услуги банку, то ще за щось. Частина цих коштів скопилась на кредитній карті і при переводі її на мою карту, знову затребували оплатити всі операції, комісії, .І лише з-за того що не було вже де знайти ту тисячу, всі переводи анулювали. Всі кошти пропали і пішли не понятно куди. Менеджери зовсім некомпетентні, зі мною весь час спілкувалася менеджер Олена. Все казала це остання сума і я вас завіряю більше не потрібно нічого платити, очікуйте повернення коштів.А банк все виставляє та виставляє.В общем як в тій байці рак, лебідь і щука. Я знаю що самі виноваті, що повірили, та надіялись що це все повернеться, як вони обіцяли. Все-таки банк, а не якась фінансова компанія.Але і цей банк одні шахраї.Так що не звязуйтесь з цим банком, і всім закажіть обходити його десятою дорогою. ШАХРАЇ самі настоящі.Буду писати скаргу в НБУ та подавати заяву в поліцію на їхні шахрайські дії. А саме головне переводів не зробили, а кошти за довідки про повернення коштів здерли зарання, ще й одна довідка коштує більше 2000, та ще й комісія в такій сумі. В общем банк шахрайський. Таким банкам не місце у нас в країні.

Курс валют в Банке Кредит Днепр

Курс валют в Банке Кредит Днепр