НІКОЛИ НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЬ В ЦЕЙ БАНК!

Sabba 20 января 2022, 12:39
Я є клієнтом банку, маю кредит не завжди вчасно виходить платити з ряду причин затримка зп… по графіку платити до 10 числа плачу в кінці місяця якщо не вийшло заплатити вчасно. Звернулась в банк щоб змінити дату оплати відмовили! Представники банку на затримку телефонують погрожуючи, хамлять, родичам і знайомим які не вказані в кредитному договорі телефонують по декілька раз на день з погрозами! Кожного разу коли ти платиш кредит з іншого банку на їхній банк з твоїх кредитних коштів ще знімають комісію тобто ти платиш банку в якого робиш проплату і Кредит дніпру що він цю оплату отримав як вам таке?.. Після чого якщо ти не вирахував до копійки суми за ті комісії ти заплатив на декілька грн меньше до твоїх родичів і знайомих будуть дзвонити з погрозами і хамським ставленням як це не одноразово, а постійно робить Романова Марина Олександрівна! КОМУ ТРЕБА НАПЯЛИТИ КУДИ ОКУЛЯРИ, ОБЗИВАЄ, ЗАЛЯКУЄ, ПОГРОЖУЄ.Я оплатила по кредиту 6600 замість 6500 як вказано в договорі і в мене вийшло 20 грн не доплати бо я не обрахувала ще їхню комісію яку вони з тебе вираховують за те що ти платиш через інший банк причому постійно різна, а нічого що в нас в місті вашого банку нема? Вони за 20 грн нахамили родичам знайомим зробили розсилку смс на фейзбук… що мене подають в розшук, і просять надати будь яку інформацію про мене.!!! Коли я написала скаргу в кол центр відповіді не надали, коли я спитала де беруть номера не контактних осіб відповіді не надали сказали такого бути не може. Люди не звертайтесь в цей банк ні під якими умовами % космічний надання послуг ніяке щей вас обілють брудом. Мінфін вплиньте на роботу ось таких банків. Вони існувати не повинні!!! Навіщо кормити нашими заробленими грошима ось таких кредиторів і таких неадекватних морально низьких людей! Обминайте цей банк стороною. Хто зтикнувся з цим банком не мовчіть пишіть щоб люди обминали його як найдалі!!!
Банк Кредит Днепр
Банк Кредит Дніпро 21 января 2022, 16:55
Шановна Sabba, дякуємо за Ваше звернення.
Ми перевіряємо вказану Вами інформацію та надамо зворотній зв'язок в особисті повідомлення.
Бажаємо гарного дня.

Курс валют в Банке Кредит Днепр