Хамство і некомпетентність

missis1963 30 апреля 2020, 11:35
Наперед скажу, що у Рівному немає самого відділення банку, є тільки стіл, де менеджер банку кредитує охочих. Маю кредит готівкою, який вчасно та без проблем сплачую, та кредитну карту у сумі 5000 гривень, по якій протягом двох останніх місяців була невеличка недоплата( відсотки сплачувала), через карантин мій додатковий дохід трішки впав, тому все не могла сплатити. Але, ігноруючи постанову Президента, що під час карантину за споживчий кредит штрафи та пеня не нараховуються, стали порушувати Закон про передачу інформації третім лицям, стали надзвонювати контактному лицю тричі на день з погрозами і в її, і мою адресу. І це все при недоплаті в 337 гривень. Цього місяця, в проміжок від 17 по 27 квітня, сума недоплати була погашена і повністю платіж за місяць у сумі 400 гривень теж сплачено. Сьогодні вже 30 число, а вони продовжують погрожувати, і прийшла знову смс з незрозумілою сумою до сплати у 530 гривень. Я передзвонила на цей номер 0567873888, персона російською мовою стала кричати, що я боржник, і протягом 32 днів не сплачувала кредит взагалі. За моєю вимогою надати дані про мої платежі за цей місяць, вона ці дані побачила, але стала вищати, ви хочете, щоб система за три дні побачила ці платежі. Це людина, що працює в банку, не є компетентною і звичайна хамка, не розібравшись в ситуації, вона кричить, що це ваші проблеми,і вимикнула телефон. Кредит дійсно сплачено, а ставлення таке, ніби я винна мільйони. Банк на розмову не йде і нічого не пояснює, в ситуації не розбираються.
Нікому не рекомендую цей банк.

missis1963
missis1963
30 апреля 2020, 12:04
Лист зі скаргою на роботу банку відправила також і в НБУ
Narkus
Narkus
18 июня 2020, 3:29
Подскажите, как можно отправить в нбу жалобу на банк?

Курс валют в Банке Кредит Днепр

USD 39.4 40