ужасне обслуговування

ttt34323465432 13 апреля 2019, 10:04
Отделение по адресу: Львов, пр-т В. Черновола, 19/3
спочатку була все супер заповнив заявку перезвонили дав свої дані погодили кредит все приїжайте забирайте гроші. Так як їхнього відділення в нашому місті не було я їхав в інше місто для оформлення готівкового кредиту і ніби нічого страшного тут нема. І тут почалося по дорозі мені звонять чи я буду звичайно приємно коли про тебе не забули і тобі звонять питаються приємно чесно .і я вже у Львові приїхав на вулицю Богдана Хмельницького і починається я вам не можу видати їдьте в інше відділення там вам видадуть я їй пояснюю я немісцевий я міста не знаю мені важко буде добратись добре розібрались знайшов відділення наЧорновола 19 де я туда зайшов сидить менеджер з ліва біла противна дівчина ні добрийдень ні привіт нічого дав я їй документи щось вона крутила моїм паспортом в різні сторони незрозуміло чому взялася оформляти.Десь за годину часу вона подала мою заявку нарешті думаю но все ще трішки і я додому та не так це було кольтурно цей менеджер виставив мене на вулицю і каже йди гуляй я тобі перезвоню я їй питаю коли це буде бо я не місцевий вона каже в кінці дня не раніше я їй питаю чи согодні я візьму кредит чи ні вона відповіла що так добре думаю почекаю на дворі холодіна гуляю я по Львові ніхто не звонить бачу що робочий день підходить до кінця йду знову я в то відділення чесно кажучи я вже ні кредиту нічого не хотів заходжу туда питаю ну що там НІЦ відповіла я йй кажу що ніц сидіть чекайте чекаю вже кінець робочого дня ця каже вам не дали кредит бо я неправильно щось там відправила а вже пізно давайте приїжаїте в понеділок ми подамо нову заявку і ви в понеділок получите гроші я їй говорю що я живу 150 км в один бік і мені проїджати гроші кожний день мені таке не підходить вона відповідає це ваші проблеми хочете їдьте хочете ні вам гроші потрібні чесно так хотілося дати в морду я їй говорю віддайте мої документи які ви зробили ксерокопій вона мені їх не віддала оформила карточку банку на мене яка мені *** непотрібна була я їй кажу для чого мені карточка банківська як я мав получити готівковий кредит сидить мовчить такі правила в нас отже я проїхав 320 гр за проїзд 75 гр обід на автобус я не встиг додому я приїхав в 23 30 ночі отже я прошу беріть на роботу не по оголошенню а кваліфікованих працівників банк має непогану репутацію а з таким відношенням я ніколи і нікому тепер не буду рекомендувати банк Дніпро є багато банків де процедура займаю мало часу відношення набагато кражча до клієнта і відсотки набагато менші Я НЕ РАДЖУ БАНК ДНІПРО
Банк Кредит Днепр
17 апреля 2019, 11:23
Доброго дня!
Приносимо вибачення за ситуацію, що склалась.
З співробітниками відділення та інформаційного центру буде проведено роз'яснення щодо якості обслуговування та оптимізації витрат часу клієнта.

17 апреля 2019, 11:38
Скажіть будьласка хто мені відшкодує витрати мой на дорогу
17 апреля 2019, 17:34
Скажыть будь ласка хто мені відшкодує витрати на дорогу
4 ноября 2020, 12:10
Брехливий банк