АФЕРИСТИ!!!!!!!!!!!!!

Ketrin2019 5 января 2019, 21:04
Отделение по адресу: Львов, ул. Гнатюка, 11
Людоньки не зв'язуйтесь з цим банком Ніколи!!! Якщо хочете ризикнути, то уважно читайте договір!!! Особливо останні пункти… Брала кредит! Не мало, не багато 50 000 тис.грн. Відсотки шалені!!! Але не це моя проблема, а те що не читала свого часу уважно договір!!! Там є цікавий пункт, що банк має право передати (продати) ваш договір іншому кредитору, а точніше так званим «колекторам». А от ці вже красавці вам кровушки поп'ють… Платила все вчасно, а тут приходжу оплачувати наступний платіж, а мені кажуть в банку, що ваш кредит передано іншому кредитору і платіть тепер йому.Сплатила майже пів суми банку… В результаті винна тепер майже 60 тис.не зрозуміло кому і за що!!! Я вже мовчу за погрози зі сторони працівників банку чи їх нових колег!!! Купа нервів… Ну і звісно судової тяганини… Треба їх на місце ставити!!! Мала колись хорошу думку про банк… Тепер буду його сотою дорогою оминати… Що і всім раджу!!!
Минфин
Ответ администратора
11 января 2019, 13:34
Відкликання не підтверджений «Мінфіном» (на 11.01.2019).
Користувач не надав документи на вимогу адміністрації сайту, що підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

Ketrin2019
Ketrin2019
5 января 2019, 21:06
Адмін і не блокуй!!! Я за справедливість!!! Хай люди знають з ким мають справу!!!
fremen
fremen
28 марта 2019, 23:22
Нехорошо обманывать. Коллекторам банк передает злостных неплательщиков у которых просрочка от 3 месяцев и больше.

Курс валют в Креди Агриколь Банке

EUR 42 42.95