дякую вам

Людмила Биланова 29 августа 2023, 22:35
хотіла просто залишити кілька слів подяки! всі знають, що людям похилого віку нелегко і вони бува не можуть освоїти що смартфон, що банкомат) ось мій тато такий і тому ходить платити комуналку сам до відділення в касу. добре, що хоч на тій самій вулиці далі, а допомогу нашу категорично не приймає. я собі це пояснюю тим що йому важливо закрити якісь справи самостійно. у банку менеджери адекватні й не футболять пенсіонерів, просто турботливо допомагають розібратися з платіжками, хоча це той ще анахронізм у наш час… дякую
Коминбанк
5 марта 2024, 1:04
Людмило, раді що змогли допомогти вашому татові! Та будемо раді бачити його знову у нашому відділенні – менеджер звичайно знову допоможе йому сплатити комунальні послуги. Як варіант — ви можете оплачувати «комуналку» за тата через додаток нашого банку, якщо знатимете постачальників послуг та необхідні показники. У будь-якому випадку, рішення за вами — визначтеся як вам буде зручно та комфортніше у родинному колі. Мирного неба та гарного дня!

17 сентября 2023, 17:43
А що потрібно зробити, щоб підтвердити? може надішлете посилання якесь на пошту, я натисну або можу навіть квитанцію в тата взяти, коли буду його бачити (
17 сентября 2023, 19:34
«А що потрібно зробити, щоб підтвердити?»

ВСЕ НАМНОГО ПРОЩЕ !! Вы когда давали отзыв , в конце могли оставить данные для сайта Минфин, которые бы подтверждали, что вы действительно являетесь клиентом банка

Тогда под вашим отзывом админ сайта пишет, что «автор предоставил данные , что действительно является клиентом данного банка» .
И тогда ваш отзыв будет «засчитан»

А , как я посмотрю, все эти якобы «правдивые отзывы» , типа вашего не имеют подтверждения админа , что автор действительно клиент банка.

То есть — очередная попытка накрутки
21 сентября 2023, 20:44
Ви напевно неуважно прочитали що я взагалі писала. Клієнт цього банку мій тато, а не я! але я запропонувала шляхи вирішення проблеми, і сподіваюся, що все буде добре
22 сентября 2023, 12:07
После того как вы поливали грязью воина ЗСУ, я бы на вашем месте просто помолчала бы, вы на своем рабочем месте можете сидеть и целыми днями ерунду писать и склокничать благодаря таким людям!!! но надеюсь что вас просто удалят отсюда за оскорбления
17 сентября 2023, 19:57
У всех нас такие родители, не очень у них получается подружится со смартфонами, у нас у самих только мама мужа более менее с ним обращается, а тесть до сих пор с кнопочным телефоном ходит. Но в банкомате моя мама разбирается правда основное простое сделать может
18 сентября 2023, 5:14
Какая интересная история у вашего логина. Вы пишите исключительно в темах где надо похвалить Комин банк))) Но вы , конечно же, не бот)))

Курс валют в Коминбанке

Курс валют в Коминбанке