Вклад у банку

Karina Lebedva 11 мая 2023, 20:07
Була в трьох відділеннях різних банків, спочатку орієнтувалася тільки на цифри, хотілося покласти гривню на рахунок просто щоб не лежала вдома даремно. За підсумком відкрила вклад в Комінбанку тому що тут мені повністю прозоро розписали скільки я отримаю нічого не приховуючи і при тому відразу. У першому банку я побачила мелесенько в договорі про податки і почала ставити запитання, у другому вже я перервала жiнку і поставила питання в лоб бачачи що він мені про це зовсім розповідати не збирається. Не розумію навіщо приховувати? все стане зрозуміло все одно і уявляю, як би відреагувала людина, яка б не отримала гроші, на які розраховувала. Тут мені про все розповіли завчасно все повністю показавши в декількох сценаріях на 4 терміни — ось стільки податки, стільки реальний відсоток. Приємно здивувалася, що за якоюсь там акцією ще й плюсанули 1% зверху і без відрахувань вийшло вигідніше за те, що паралельно розгладала. Відділення досить свіже, співробітниці красиві і ввічливо спілкуються. Але є і мінус — зараз у нашому місті одне відділення

Lolik1837
Lolik1837
11 мая 2023, 20:34
«У першому банку я побачила мелесенько в договорі про податки і почала ставити запитання, у другому вже я перервала жiнку і поставила питання в лоб бачачи що він мені про це зовсім розповідати не збирається»

Однако ну вы даете . Вы куда то отошли на минуточку лет так на 5−10 или пребывали уйму лет в анабиозе ? Вообще то уже с 2016 года сложилась нынешняя система налогообложения с прибыли по депозитам -18% подоходный и +1,5% военный сбор . Итого 19,5%. Уже 7 лет как эти налоги ввели , а для вас это новость . Дикость какая та

А про то, что про налоги написали «малесенько» аж рассмешило))) О налогах с депозитов людям известно давным-давно , так что хоть «малесенько» пиши, хоть «велетесенько» — разницы нет
Karina Lebedva
Karina Lebedva
19 мая 2023, 17:21
У мене це перший досвiд. а далі було питання ставлення до тебе працівників банкiв, якщо вони щось недоговорюють або все не до кінця прозоро, мені здається це неправильний підхід. Перепрошую, та толерантність у вас якась нульова ((

Курс валют в Коминбанке

Курс валют в Коминбанке