НЕ ОТРИМАНА ПОСЛУГА У ДЕСЯТОМУ МІСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ

dakunmaranv 27 июля 2024, 21:48
Хочу зазначити, що взагальному банк, обслуговування на відділенні і його продукти влаштовують.Але вчора моє питання, з яким я звернулася не було закрито тільки із за того, що не було світла у відділенні.Я є клієнтом Десятого міського відділення так як мені тут дуже зручно оскільки є паркувальне місце, а це значно економить час.Виділяючи певний час на проведення банківської операції я немаю змоги витрачати декілька годин очікуючи допоки ввімкнуть світло.Прошу звернути увагу та вжити заходи, а саме забезпечити відділення альтернативним живленням для надання послуг та сервісу незалежно від графіків відключення світла.
Райффайзен Банк
28 июля 2024, 9:30
Вітаємо. Перш за все, вдячні за очікування відповіді.

Нам дуже шкода, що дана ситуація вплинула на Ваше враження про Банк.

Розуміємо Вашу прикрість з приводу неможливості отримати послугу. Наразі ми, як і вся країна, перебуваємо у нетипових, непередбачених умовах. Наші відділення, так само як і житлові будинки поряд, певні періоди часу перебувають без електрики. В цей час відділення працює лише у режимі консультацій.

На сьогодні 150 відділень банку по всій Україні мають генератори, які підтримують роботу практично відразу після вимкнення електроенергії.
Перелік відділень розміщено на сайті банку https://raiffeisen.ua/viddilennya та на сайті проєкту Power Banking НБУ.https://power.bank.gov.ua/

У місті Івано-Франківськ за адресою вулиця Незалежності, 19 працює відділення, оснащене генератором. Крім цього, на мапі на офіційному сайті банків Ви можете відслідковувати в реальному часі статус роботи відділення (працює воно повноцінно чи тільки в режимі консультацій).

Відділення, які поки що не обладнано генераторами, на час відсутності енергопостачання продовжують працювати в режимі консультацій. Проте, ми працюємо над тим, щоб більша кількість відділень могла працювати незалежно від наявності електроенергії.

Ми докладаємо зусиль, щоб обслуговування відповідало вашим очікуванням.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Курс валют в Райффайзен Банке

EUR 45 45.63
USD 41 41.35

Курс валют в Райффайзен Банке

EUR 45 45.63
USD 41 41.35
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / НЕ ОТРИМАНА ПОСЛУГА У ДЕСЯТОМУ МІСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ