Безпідставне блокування раунків юр. особі

sferaprom19 24 июля 2024, 10:43
У червні, юр. особі, без попередження було заблоковано всі рахунки. На запит банка, на наступний день, 04.07.2024 було направлено документи, що розкривають мету та підстави проведення операцій по рахунку (договори, акти, видаткові накладні, кошториси, дозволи тощо) та лист з докладним описом змісту госп. діяльності підприємства).
Термін розгляду документів, як зазначив банк, становить до 14 днів.
Проте, станом на сьогоднішній день, ми не отримали ніякої відповіді від банку стосовно направлених документів, неодноразові звернення не принесли результату, банк іх просто ігногує. Майже місяць рахунок заблоковано, а разом з тим повністю заблокована діяльність підприємства, компанія несе великі збитки, працівники вже місяць не отримують заробітну плату.
Не шановний банк, ви зловживайте наданими вам повноваженнями, прикриваючись законодавством!
Це очевидно и не повинно залишитись без уваги, необхідно надати максимальний розголос!
Райффайзен Банк
24 июля 2024, 10:48

Нам дуже прикро, що у Вас склалась така ситуація.
Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми завжди готові проаналізувати ситуацію та вирішити її в індивідуальному порядку. Тому просимо Вас надати в приватні повідомлення ЄДРПОУ.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок!

З повагою та турботою,
RaiffaizenAlex 24 июля 2024, 11:04
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами.

RaiffaizenAlex 24 июля 2024, 15:34
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

24 июля 2024, 11:04

natashaGra
natashaGra
24 июля 2024, 12:06
Финмон в этом банке один из самых неклиентированных, как собственно и банк. А вам скорее всего понадобится юрист, чтобы решить проблемы с банком
24 июля 2024, 15:34
Полезный комментарий
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

Курс валют в Райффайзен Банке

USD 41 41.41

Курс валют в Райффайзен Банке

USD 41 41.41
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Безпідставне блокування раунків юр. особі