Один з найгірших банків України

Pshkll 16 июля 2024, 17:15
Без пояснення причин заблокували карту. Попросили надати документи по всім вхідним і вихідним платежам, наголошую, за 6 місяців та ще купу різних документів, довідок! До цього пару місяців назад так же само заблокували карту мого товариша, також без причини і попросили документи по платежам за місяці. Це жах, категорично не рекомендую будь-які продукти цього банку. Відгук про нього буду росповсюджувати всюди.
Райффайзен Банк
16 июля 2024, 17:19
Вітаємо.

Нам шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк.

Райф — великий системний європейський банк, що чітко виконує вимоги законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту ваших коштів. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.

У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.

Не хотіли б залишатися осторонь та маємо бажання допомогти, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

natashaGra
natashaGra
17 июля 2024, 10:10
Сразу советуйтесь с юристом. Здесь ничем отписок и шаблонов не помогу

Курс валют в Райффайзен Банке

Курс валют в Райффайзен Банке