10 відділення м. Івано-Франківськ

0673393850n 12 июля 2024, 10:28
за відсутності світла мушу писати відгук на це віддлення. При зручному паркуванню в час пік, при колективі, який за роки роботи став як рідний, мене не можуть обслужити як клієнта банку при відсутності. світла. Мої директори фірм, яким рекомендоване віддлення обурюються, я теж дуже обурена, що таке відділення втратить клієнтів за відсутності у ньому альтернативного джерела світла. Вартість генератора ніщо відповідно до репутації. Зверніть увагу на бажання своїх клієнтів мати постійний доступ до гарного обслуговування, постійного (незалежного від світла).
Райффайзен Банк
12 июля 2024, 10:46

Нам надзвичайно сумно, що дана ситуація могла вплинути на Ваше враження про Банк. Наразі ми, як і вся країна, перебуваємо у нетипових, непередбачених умовах. Наші відділення, так само як і житлові будинки поряд, певні періоди часу перебувають без електрики.
Дізнатись перелік відділень, які працюютьи та надають необхідні банківські послуги під час відсутності електроенергії можна за посиланням: / https://power.bank.gov.ua/.
Також, базові банківські послуги можливо отримати у відділеннях банків-партнерів, що також входять до мережі Power Banking/НБУ 😊
При цьому, відділення, які поки що не обладнано генераторами, на час відсутності енергопостачання продовжують працювати в режимі консультацій.
Ми докладаємо зусиль, щоб обслуговування у Райфі відповідало Вашим очікуванням та завжди раді допомогти у вирішенні ситуації будь-якого рівня складності.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 12 июля 2024, 11:17
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами.

З повагою та турботою,

З повагою та турботою,
natashaGra
natashaGra
12 июля 2024, 11:58
Почитайте отзывы ниже — этот банк давно не дорожит своей репутацией. То блокировка с нервотрепкой, то отписки. Вообще с этим банком лучше не связываться