Банк-проблема

45414541 5 июля 2024, 8:03
Продовження історії до попереднього відгука.Йшов 5 день намагань повернути гроші назад, а у них все не виходить і не виходить, з підтримки написала, що їм ще потрібен час, сподіваюсь до кінця місяця щось зроблять, бо до кінця тижня вже не вийде, сьогодні п’ятниця-треба готуватись до відпочинку.
А якщо серйозно, то мені сьогодні на мою дебетову картку повинні надійти гроші, а використати я їх не можу, тому що там п' ятий день мінус, який буде покрито моїми грошима, який зробив мені банк:«бо у них така система"
І як ви думаєте, мене цікавлять ваші відписки???
Банк категорично не рекомендую як кредитора. Всі ваші кредитні картки для ФО дно, через вашу систему (складається враження що там сидить якась бабуся, і на рахівниці три дні вираховує скільки кому треба заплатити кредиту)
На рахунок нового додатку, то якби я був замовником цього додатку, я б вже давно звільнив всю команду розробників, і знайшов тих, які дійсно працюють. Рік розробляти додаток в якому можна переказати гроші і поповнити рахунок, ну це мабуть треш!!!
Райффайзен Банк
5 июля 2024, 8:59

Вдячні за очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що Ви отримали негативні емоції від співпраці з нашим Банком. Ми готові завжди допомогти з розв’язанням незакритих ситуацій, адже у нашому Банку працюють компетентні фахівці та професіонали свого діла.
Розуміємо, що наш застосунок MyRaif є недосконалим, нові функції та фішечки з кожним оновленням додаються. Сподіваємось змінити Вашу думку на краще.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та допомогти із вирішенням, тому просимо Вас написати нам в приватні повідомлення дані (ідентифікаційний код чи контактний номер телефону).
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок!

З повагою та турботою,
RaiffaizenAlex 5 июля 2024, 9:24
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

RaiffaizenAlex 5 июля 2024, 18:01
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, завжди раді допомогти.

5 июля 2024, 9:24

5 июля 2024, 18:01
Полезный комментарий
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

natashaGra
natashaGra
8 июля 2024, 11:52
А вот мне интересно, где результат анализа таких ситуаций??? Почти под каждым отзывом копируется и вставляется фраза с анализом. По количеству проблемных отзывов тут после анализа, о котором пишут, явно превышение и недоработки. Может надо таки кого-то уволить в этом банке???