Низький рівень сервісу

riesling777 31 мая 2024, 17:09
Виникла необхідність оскаржити помилкову транзакцію, яку було здійснено на карту Укргазбанка в результаті шахрайських дій. Позвонив в Укргазбанк, вони сказали ОК, без проблем, нехай Ваш банк звернеться до нас електронним листом. Також Укргазбанк прислали иені листа, де було ще раз підтверджено що вони готові розглянути оскарження після отримання листа від Райфайзен банку. Але на гарячій лінії мені відмовили, пояснивши це тим, що оскарження транзакцій не передбачено процедурою. Може я помиляюсь, але я був впевнений, що допомога в вирішенні фінансових питань клієнтів входить в функціонал банку
Райффайзен Банк
31 мая 2024, 17:15
Вітаємо.

Нам щиро шкода, що дана ситуація вплинула на Ваше враження про наш банк.

Ми не хотіли б залишатися осторонь та маємо бажання проаналізувати ситуацію допомогти Вам вирішити це питання, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
RaiffaizenAlex 31 мая 2024, 17:38
За попередньо наданими даними Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

RaiffaizenAlex 10 июня 2024, 16:54
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога — звертайтесь, завжди раді допомогти.

31 мая 2024, 17:37
Отписка, ничем не помогут. А в результате ещё счета заблокируют
31 мая 2024, 17:38

peters0207
peters0207
1 июня 2024, 19:47
А може бути неуспішна передача звернення в роботу від одного співробітника банку іншому співробітнику в межах одного банку і при яких обставинах така ситуація може виникнути?
1 июня 2024, 21:42
При любых обстоятельствах в этом банке похоже может возникнуть:
1. Представитель банка на данном сайте не сможет приступить к работе
2. Такое же произойдет с менеджером клиентского сервиса — хотя похоже он и так там не работает
3. Этих двоих представителей банка заставят заменять финмониторинг- он в плачевном состоянии- опять таки по отзывам
4. Интернет выключится в банке
5. Оба уволятся и им не найдут замену
Ну и дальше возможны варианты. Хотя этот текст про передачу клиентскому менеджеру надоел и достал
10 июня 2024, 16:54
Полезный комментарий
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.