Дякую за допомогу у розблокуванні рахунків!

alislis 24 мая 2024, 13:22
У моєї мами в січні були проблеми з блокуванням рахунків, а оскільки вона знаходиться закордоном, то фізично дійти до відділення і оновити дані не було можливості, а номери телефонів тільки перекидали на автовідповідач. Дякуючи менеджерам, які відповіли мені тут і допомогли зконтактувати маму з представниками банку, пройти аутентифікацію та оновити дані, ми змогли вирішити це питання, яке здавалось безвихідним. Ми з мамою дуже, дуже дякуємо за допомогу! Так, дійсно, у банка є певні нюанси з комунікацією і я би дуже хотіла мати більш сучасні способи зв’язку з підтримкою банку, але я правда дуже, дуже вдячна за допомогу і рада, що все вдалося.
Дякую! =)
Райффайзен Банк
24 мая 2024, 13:26

В першу чергу хочемо подякувати за Ваш зворотній зв'язок та за теплі слова.
Ми гарантуємо, що не зупиняємося на шляху до вдосконалення, і наша щоденна невтомна праця допоможе нам стати ще кращими.
У разі виникнення питань, звертайтесь. Завжди раді допомогти!

З повагою та турботою,
@RaifHelp

24 мая 2024, 17:16
Той момент, коли райфу ставлять в відгуках тільки одиниці і кажуть які вони відірвані від реальності, то щоб реабілітуватися, то просять знайомих поставити хоч якісь позитивні відгуки:))))
alislis
alislis
26 мая 2024, 10:38
Я впевнена, що деякі з тих, хто ставив тут низькі оцінки, отримували допомогу від менеджерів і таки вирішували свої питання, як і ми з мамою, а от піти подякувати — це зазвичай забувається
28 мая 2024, 14:53
Ага, пів року розблоковували рахунок, тому оцінка — 5 балів))))) працівники райфу, вигадуйте собі більш правдоподібні відгуки, бо дуже палитесь на таких вигаданих відгуках)
ZtRUSLAN
ZtRUSLAN
27 мая 2024, 7:55
З січня по травень вирішували одне питання — не дуже швидко. (Мабуть коштів на рахунку не було).
Дмитро dmytro
Дмитро dmytro
28 мая 2024, 15:12
Той неловкий момент, коли всі реальні відгуки про цей банк тільки негативні і банк просить знайомих написати хоч щось позитивне!

Райфайзен банк — міжнародна компанія фінансує з прибутку терористичну росію на вбивства українців!

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Дякую за допомогу у розблокуванні рахунків!