Жахливий банк та обслуговування

Olgaaa12 17 мая 2024, 21:20
Прийшли вирішити питання щодо відправлення коштів на закордонний рахунок університету. Перед цим отримали консультацію телефоном де нам вказали документи які потрібно принести щоб оформити даний платіж. Прийшовши на відділення ми отримали зовсім іншу інформацію щодо оформлення даного платежу, працівники банку спілкувалися зовсім не етично, підвищуючи голос та покращуючи повну незацікавленість в роботі та обслуговуванні. Зробивши попередні запис на консультацію нам повідомили що такого запису не існує і сказали що це не проблеми банку, що ми не можемо провести даний платіж. Консультант спілкувалася хамськи і на зауваження що маючи рахунки в іншому банку ми ніколи не мали таких проблем отримали відповідь — тоді чому б вам не закрити рахунки в нашому банку і не піти в інший? Райф, це називається клієнтоорієнтованість? Сподіваюся як найшвидше припинити будь—які відносини з даним банком і ніколи не раджу звертатися до них за допомогою. Жах.
Райффайзен Банк
18 мая 2024, 8:58

Дякуємо за очікування на відповідь.
Відверто зізнаємось, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом та відгук для нас є дуже неочікуваний.
Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання. Запевняємо, у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якого питання ми готові допомогти та лише на користь клієнта.

Дійсно, наразі можливо здійснити міжнародний SWIFT переказ в іноземний валюті на користь закладу освіти на підставі підтверджуючого документу.
Ми не хочемо залишати Ваш відгук осторонь та бажаємо проаналізувати звернення. Просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення дані (ідентифікаційний код та контактний номер) також, зазначити адресу відділення Райфу в яке звертались.
Очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp