Не віддають кошти

torro120157a 22 февраля 2024, 11:07
В мене помер син. Була оформлена спадщина. Подав документи в відділення банку. Попросив перерахувати кошти на мій рахунок в інший банк. Сказали що вони відкриють мені рахунок в своему банку, перерахують туди кошти, а я вже зможу з ними робити все що захочу. Погодився. Відкрили рахунок. На другий день банк з’ясував що документ від нотаріуса був складений розом з документами на картку і повернутий мені. Добре, буває. Повертаю документ в банк. Проходить ще доба. Коштів немає. Дзвінок співробітнику, який допустив помилку. Вибачається але це питання не до неї. Дзвінок на службу підтримки — будемо розглядати. За чей час по кожному дзвінку приходить смс з проханням оцінити роботу. Як знущання. Ми робимо погано, ще й нагадуємо про це.
Райффайзен Банк
22 февраля 2024, 11:14
Хочемо висловити свої щирі співчуття та підтримати в такий нелегкий час.
Зізнаємся, що відгук дуже не очікуваний для нас. Ми готові завжди піти на зустріч, допомогти з розв’язанням незакритих ситуацій, адже у нашому Банку працюють компетентні фахівці та професіонали свого діла. Клієнт Банку – найголовніша людина, яку ми готові підтримати та допомогти.
Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код) та вказати адресу відділення в яке Ви звертались.
Очікуємо на зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
RaiffaizenAlex 22 февраля 2024, 11:42
Вітаємо! Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами, для оперативного вирішення питання.
RaiffaizenAlex 22 февраля 2024, 12:21
Маємо інформацію, що питання успішно вирішено. Дякуємо за можливість проаналізувати звернення та цінуємо Вашу увагу.
Бережіть себе.

torro120157a
torro120157a
22 февраля 2024, 11:19
Багато літер. І з них складаються навіть гарні слова. Але виправити помилку немає часу. Бо вся наснага направлено на літери. За цей час вже можна було вирішити питання не один раз. Але при тому що про це відомо не одній людині мені ніхто не зателефонував. Я вже не кажу про перерахування коштів. Питання вирішується на протязі 2−3 хвилин. Але банк вперто його не вирішує.
22 февраля 2024, 11:42
natashaGra
natashaGra
22 февраля 2024, 12:12
К сожалению это один из самых плохих банков в стране. По опыту написать могут что угодно, но вот решить элементарную проблему в своих же документах 4 года не могут
22 февраля 2024, 12:21
Бережіть себе.