Викрадення коштів

ValyaOmelchenko 5 января 2024, 12:36
Добрий день, 22.12.2023р, з моєї зарплатної карти було викрадено 9400грн. Я відразу зателефонувала в банк та розповіла про ситуацію яка виникла, щоб оскаржити цей переказ. Прикріпляю номер заявки #494930. В банку мені сказали чекати на результат, але до сьогодні так ні хто і нічого не вирішив і не перетелефонував!!! А сьогодні у співробітниці відразу після отримання з/п, також викрали кошти, всі під нуль!!!
Райффайзен Банк
5 января 2024, 12:45
Нам відверто прикро, що Ви потрапили в таку неприємну ситуацію та кошти були списані шахрайським шляхом.
Хочемо зауважити, що всі списання Банк здійснює згідно запитів, які надходять, якщо в запиті на списання було вказано всі дані / код підтвердження, то ми, на жаль, не можемо «відмовити» в такому списанні.
У разі відмови від операції фіксується заявка на спірну транзакцію. Яку було успішно зареєстровано за Вашим зверненням.
Додатково, хочемо пояснити, що при відкритті рахунку до карти автоматично підключається послуга 3D Secure — за допомогою цієї функції операції в інтернеті виконуються з підтвердженням за допомогою одноразового коду, що надсилається на Ваш номер телефону та без введення даного коду буде неможливо провести операцію.
Безпека клієнтів – найважливіший пріоритет Банку. Ми завжди гарантуємо збереження коштів кожного клієнта, але і сам клієнт також, має дбати про безпеку своїх грошей. Не розголошувати дані, для входу в Райффайзен Онлайн та дані карток, не переходити за сумнівним посиланням наприклад, на виплату грошової допомоги, адже вся інформація публікуються лише на офіційних джерелах.
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджера з питань клієнтського сервісу, для аналізу та перевірки, який надалі буде з Вами комунікувати.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 5 января 2024, 14:49
Вітаємо! Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Дякуємо за сигнал, Ваші відгуки допомагають нам покращувати сервіс. Якщо будуть виникати питання в майбутньому — звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

З повагою та турботою,
SergeyNina
SergeyNina
6 января 2024, 0:20
Попросите чтобы вам зарплату перечислили на другую карту. Могут украсть второй раз. Как те кто воруют обходят лимиты и запреты для меня загадка

Курс валют в Райффайзен Банке

EUR 45 45.63