Банк, який обслуговує агресора, знущається над українцями

26.12 у 18:00 банк надсилає повідомлення, що я, як клієнт ризиковий, тому припиняє ділові відносини с 26.12. На рахунку в банку в мене 400 грн. В цей же день забороняє доступ до банківської скриньки. На мої звернення за телефоном (більш 10 разів, я послухав біля години музику, але не як не відповідь) Мої пояснення у відділені, що орендований сейф, це моя власність, та заборона скористатися моєю власністю, це порушення законодавства, що аренда банківського сейфа не відноситься до законодавства про фін.моніторинг, а регулюється цивільним кодексом, остались без відповіді. Тобто райффайзен банк, діючи умисно та противоправно, наприкінці року позбавив мене користуватися власним майном та коштами які зберігаються в сейфі. На прохання надати хоч офіційну відмову у відвідуванні своєї власності — відповіли відмовою. Тільки після заяви про виклик поліції для засвідчення факту противоправної поведінки, мені нарешті дали офіційну відмову. Це не банк- це якесь злочинне угруповання. Відділення яке є як би частина цього угрупування, ніякі заяви, вимоги, листи не приймає- інструкція не дозволяє. Я розумію, що по морожені співробітники цього «банку», знає як працюють наші суди та кого захищає нбу.
Райффайзен Банк
29 декабря 2023, 9:08
Зізнаємось відверто нам прикро, що Ви отримали саме такі емоції, щодо співпраці з Райфом. Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів.
В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.
Маємо велике бажання проаналізувати ситуацію, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 29 декабря 2023, 9:36
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати. Дякуємо.
З повагою та турботою,

З повагою та турботою,
SergeyNina
SergeyNina
29 декабря 2023, 23:34
Странно. Если банк разрывает с вами отношения у вас есть около месяца или две недели чтобы забрать все с него. По крайней мере год назад. Знакомый имел зарплатную карту, предприятие перешло в другой банк со всеми разорвал отношение банк и дали месяц чтобы забрать все с ячеек

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Банк, який обслуговує агресора, знущається над українцями