Арешт власних коштів без виконавчого провадження

Huper Huper 30 ноября 2023, 19:44
Сьогодні 30.11.23, відразу після зарахування заробітної плати цей банк заарештував рахунок з усіма його картами. В онлайн кабінеті вказано, що саме арештований рахунок на суму в 99999999 грн. Жодного виконавчого провадження в мене не має, тобто банк на свій розсуд заарештував рахунок, тобто він поза законом :)
На лінії мені відповіли, що я не надав інформації про актуалізацію даних, а вони навіть не звертались, перевірив і спам папку і всі повідомлення, жодного звернення до мене не було.
Відповідно до Закону про фін.моніторинг, банк може заблокувати окрему транзакцію на 2 доби, якщо вона підозріла та попередити відповідні установи, а не рахунок і більш того, він не заблокований, а заарештований. Відповідно банк взяв на себе роль судді. Цікаве у нас життя зараз настало :)
Так як заробітної плата — це єдиний мій дохід, а завтра 1 грудня та маю виконати фінансові операції по кредитним рахункам, які я звичайно не зможу зробити, буду звертатися до суду з вимогою надати доступ до власних коштів та компенсувати витрати і пеню через незаконний арешт власних коштів. Сподіваюсь банк хочь звернеться до Фіскальної служби або правоохоронних органів, інакше взагалі без шансів виграти їм мій позов з блокуванню рахунків на власний розсуд, в реєстрі достатньо справ таких. Чекаю зворотній зв’язок від працівника банку, буду записувати та відправляти скаргу до НБУ. Результати повідомлю тут.
Ну, а потенційним зарплатним клієнтам в жодному разі не раджу мати з ними справу, просто діють поза законом, вважають, що інформація на їх сайті вище закону України:)) Просто цирк
Райффайзен Банк
30 ноября 2023, 19:49

Нам дуже прикро, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та отримував якісний сервіс. В нашому Банку працюють компетентні та досвідчені співробітники, які завжди готові допомогти.

Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp

30 ноября 2023, 22:02
Я ж вам пишу, что у меня именно арестован счёт, так и указано в моем онлайн банкинге. Более того, вы не запрашивали у меня документы, в октябре — да, вопрос был закрыт, больше не было обращений. Я не хочу писать вам в личные сообщения, пусть это читают и другие пользователи. У вас нет полномочий арестовывать счета без производства, а тем более без какой либо причины. Вы банк, а не суд. Мне не нужны причины от вас, а от Фискальной службы или правоохранительных органов, я хочу что бы вы выполняли Закон о фин.мотиринге, а не читали его в своей индивидуальной редакции. Вы обязаны известить нужную структуру если у меня есть такие операции, иначе вы однозначно проиграете иск, а мне судебная практика сейчас очень будет кстати.
SergeyNina
SergeyNina
30 ноября 2023, 22:59
Если блок из-за актуализации данных то потребуйте от банка пусть он укажет чего не хватает и вышлите ему. (скорее всего банку нужно обновить какие то данные в вашей учётной записи). Требуйте от банка ответ почему так произошло и скорее всего если нет исполнительных производств и это не финмониторинг значит какие то данные нужно обновить или они утерянны
1 декабря 2023, 10:23
После того как я известил их о намерении обращаться в суд и напомнил им, что выходят за рамки законодательства, они задним числом установили актуализацию данных, то есть что я до 16 октября должен был подтвердить что-то в приложении. Вчера этого не было. Да и обновлял я данные в отделении в начале октября.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Арешт власних коштів без виконавчого провадження