Блокування і утримання коштів

SvitlanaKelly 20 ноября 2023, 16:13
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 11
Доброго дня. Сталась така ситуація: користувалась успішно рахунками. Відкрила депозит «Вільний» у райффайзен банку. Все було чудово. Якихось незрозумілих сум або великих доходів не надходило. Надалі було подано документи підтвердження доходів,і інформація про відкриття ФОП. Вже тиждень чекаю поки банк перекаже мої кошти з рахунків і депозиту за реквізитами у іншому банку, однак тиша. Менеджер обіцяла зарахування коштів на інший рахунок протягом 5 діб. Запит в чат онлайн подано 13.11, на емейл 15.11. надалі просто ігнорується повідомлення. Я чекаю на свої кошти!
Райффайзен Банк
20 ноября 2023, 16:22

Нам прикро, що Ви опинились в такій ситуації та розуміємо, що дане блокування було неочікуваним, але хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Хочемо додати, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.
Ми завжди готові в індивідуальному порядку проаналізувати ситуацію. Будемо вдячні, якщо продублюєте Ваші дані в особисті повідомлення для можливості швидкого та якісного вирішення запиту.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 21 ноября 2023, 15:35

Вдячні за очікування та терпіння. Отримали зворотній зв’язок від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було питання вирішено в телефонному режимі. Ми дякуємо за можливість проаналізувати ситуацію і нам дійсно дуже важливо, щоб Ви залишались лише з гарними враженнями від нашої роботи та обслуговування.

З повагою та турботою,

SvitlanaKelly
SvitlanaKelly
20 ноября 2023, 17:03
Наразі вже йдеться не про моніторинг,а про закриття рахунків і повернення моїх коштів. Однак наразі експерти не відповідають ,а вказані терміни вже пройшли.
khvorost
khvorost
20 ноября 2023, 17:42
Так і кажіть , проспонсувала групу спонсора війни … І це на другий рік війни …
Треш ще той , чим люди думають ???
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex