Вибачте остання транзакція не може бути завершена

YuriyBuch 11 сентября 2023, 12:12
кредитна пенсійна карта мами — лежачого інваліда пенсіонера, ще дійсна.

Вже два місяці не маємо змоги користуватися карткою, пише що Вибачте остання транзакція не може бути завершена. Пройшли ідентифікацію онлайн, бо мама знаходиться за кордоном. Але не допомогло!
Вона ліквідатор ЧАЄС, тому пенсіявище мінімальноі, тому за іі знаходження в домі для похилих людей де іі можуть піднімати пристроями, треба платити. Іх не цікавлять наші проблеми з банком, усю пенсію ми платимо по місцю наперед самі.

Маму вигнав чоловік і у нього десь був доступ до Raifaisen online. Співпрацювати він не хоче, тобто усі паролі загублені.

Чи є якийсь алгоритм востановлення доступу та як це зробити дистанційно?
Бо дуже вже багато часу та грошей було потрачено на дзвінки з закордону в банк, який не бачить фінансового номеру телефоноючого, бо роумінг!
Райффайзен Банк
11 сентября 2023, 12:19
Доброго дня, перш за все дякуємо за очікування.
Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Співчуваємо, що Ваша мама опинилась в такі ситуації, але вона героїня нашого часу. Ми хочемо розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону)

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 11 сентября 2023, 17:12
Отримали інформацію від менеджера що питання було врегульоване. Дякуємо за відгук та можливість розібратись в даній ситуації, це допомагає нам покращувати сервіс та роботу в цілому.

З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
11 сентября 2023, 17:12
Полезный комментарий

З повагою та турботою,
11 сентября 2023, 21:01
Дуже дякую!

швидко вирішили досить непросте питання. Приємно здивований.
Рекомендую!
11 сентября 2023, 21:02
Дуже дякую!

все швидко вирішили!

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Вибачте остання транзакція не може бути завершена