Шахраї

evgenij40 30 августа 2023, 18:53
Отделение по адресу: Полтава, ул. М. Грушевского, 4
В травні місяці неприемно здивувався коли з накопичувального рахунку виконавчою службою 5107 гривень арештовано було.Буду оскаржувати в апеляційному суді і якшо на мою користь буде рішення повертати кошти.Але це не все.17.08.23 повторно арештова було 514 гр на пенсійній картці і 218 гр на АТБ акційній.В травні 4370 було зараховано за два дні погашення боргу, а то чи їх 10% і витрати і комісія виконавців.А в цьому місяці попросив виконавця не блокувати пенсійну картку, отримав листа, в якому якшо коротко статус рахунку визначає райфбанк і як я зрозумів друге списання да як і перше це ініціатива банку.514 так в борг і не зараховані як розумію витрати виконавця але 248 на АТБ як в відділенні пояснили на рахунку райфу але заблоковані.Буду як казала спеціалістка через почту отримувати пенсію бо ухвалу про призупинення виконавчого провадження не отримаю доки суддя не вийде з відпустки, а це не раніше 12.09.23 да і час потрібен на всі процедури да і відгукі про банкі читав і не один мені вже не до вподоби.Банк замість того щоб турбуватися про кліента робить дії які псують репутацію і людей спонукають йти від них.Чекаю на рішення апеляції за 2.5 місяці якшо не перенесуть, а здивування навіть спеців не те шо в відділенні а і коли банк надасть «стурбованість» свою вже мені не цікава доки тих хто думає що може чинити таке безкарно.Можете не «переймання, мною мені написати, а тільки коли почистите свої ряди шахрайські,інакше я такі дії не назву, може і люди будуть у вас тримати свої заощадження і обслуговуватися в відділеннях і користуватися вашими послугами, а докі я не потребую ваших послуг і вибачень з оманливи намаганнями виправити ситуацію.Я користувався різними послугами банку і нічого не винен їм, а нікчемно повелися так зі мною.В відділенні кажуть що виконавець їм повинен надати листа, на гарячій лінії сказали що пенсія по інвалідності і це внутрі банка повинно вирішитися але коли негарно повелися цього я більше не збираюся терпіти, досить і ціеї ситуації з мене навіть якшо все буде вирішено на мою користь.Як зняли другий раз кошти на другий робочий день в додаток цілий день не потрапляв все відтерміновували якісь проблеми були у них да і не найсильниша сторона мобільний додаток у райфа.
Райффайзен Банк
30 августа 2023, 18:58
Вітаємо!
Розуміємо Ваші емоції та нам щиро прикро, що у Вас склалось таке враження про роботу Банку.
При цьому, хочемо зазначити, що ми маємо дотримуватись норм Законодавства та постанов Виконавчої служби, а тому зі свого боку не можемо вирішувати питання зняття арештів самовільно.
Зняття арешту з рахунку можливо у разі надходження в Банк постанови від Виконавчої служби, а саме про — зняття арешту, а не про примусове стягнення коштів з рахунку.
Ми щиро хочемо допомогти у вирішенні питання, переглянути Ваше звернення індивідуально детальніше. Просимо написати нам у приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код або контактний номер телефону). Очікуємо на Ваш зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 31 августа 2023, 16:44
Добрий день, Євгеній! Отримали інформацію, що з Вами зв’язався наш менеджер та надав пояснення щодо даної ситуації. У разі виникнення питань в майбутньому — звертайтесь, із задоволенням допоможемо.

З повагою та турботою,

31 августа 2023, 6:52
Не вводьте людей в оману,ви не мали права соцвиплати по законодавству займати (пенсії,стипендії і т.д.).258 гр у вас на рахунку залишились,да і 514 с інваліда переказувати в виконавчу знаючи що пенсійний рахунок це низько з боку того хто так чинить.А якшо ви вважали що з пенсіонером можна отак в скрутній ситуації то не тільки бог вам суддя але себе кривдити не дозволю і докладу всі зусилля щоб повернути кошти.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
31 августа 2023, 16:44
Полезный комментарий

З повагою та турботою,
31 августа 2023, 17:45
Те що менеджер примушував запевняннями погодиться з думкою що все вирішено не означае що проблема вирішена.Проблему буду вирішувати в суді і коли поверну кошти але недовіра до банку так і залишиться і нікому не посовітую райфбанк так як і сам не користуватимуся ніколи послугами цього банку.