Невиплачують валютні депозити

Pavlina17 29 августа 2023, 14:54
У листопаді 2022року відкрили валютний депозит, який закінчився у лютому 2023р. У лютому 2023 не могли забрати власні кошти, так як не у касі не було валюти. Кожного разу резервували, а коли приходили забрати нас морозили. Відповідно депозит без моєї згоди продовжили,і мала отримати у травні. У травні ситуація знов повторялась, поїхала у головне відділеня де написала скаргу,і де вияснилось що я не одна така. Вони не мають валюти аби виплачувати валютні депозити. Потім були у Львові у головному відділенні збори, де приїзджали їхні всі головні, та головні власники ззакордону. Типу нічого не знали, сильно вибачались,і типу точно кошти повернуть і це було у липні. Уже 29.08.23р. де сьогодні оголосили, що точно виплатять, так як до тепер виплачували людям, які мають більше 5000$, а ті що мають менше почнуть з вересня виплачувати. Надіюсь свої кошти отримаю. Ще й умови диктують, що виплатять і після цього маю підписати про нерозголос даної ситуації. Тобто мої гроші у них і ще умови диктують.
Надіюсь, що нарешті отримаю власні кошти, якщо до 30.10.23р. цей банк взагалі незбанкрутує.
Я так бачу треба йти у суд, бо по нормальному ні працівники, ні керівники, ні ніхто не розуміє
Райффайзен Банк
29 августа 2023, 14:59
Добрий день.

Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що для зняття готівки в іноземній валюті дійсно потрібно здійснити замовлення, за зверненням до чату Райф Онлайн, або за дзвінком до банку, та в такому випадку, кошти будуть замовлені особисто для Вас, та очікуватимуть у касі в день призначеної зустрічі.

Якщо Ви замовляли готівку, але з тих чи інших причин її не змогли доставити до відділення, з Вами мали зв'язатись представники банку для попередження та узгодження альтернативної дати.

Ми дуже хочемо Вам допомогти розібратися у питанні та бажаємо, щоб у Вас залишились лише приємні емоції про співпрацю з Банком, а тому просимо написати нам у приватні повідомлення з вказанням даних (Вашого ідентифікаційного коду або номеру телефону, який прив'язано до рахунку).

З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

KotletaDollarov
KotletaDollarov
29 августа 2023, 16:30
1 депозиты не могут продолжить без вашего согласия либо вы не отключили пролонгацию.
2 все до единого валютные депозиты я забрал с райфа несмотря на форс-мажор и ужас, который творился зимой, выдавали даже купюрами 5$ 10$ мелочь.
3 Банк всегда привозил сумму под заказ