Ужасный банк

ElenaKomarova 15 августа 2023, 18:46

Меня зовут Комарова Елена Сергеевна.

У меня произошла неприятная история, в которой участвует Райфайзенбанк Австрийского отделения! 28 февраля 2022 года я отправила 5000€ путем свифт перевода из банка Тиньков в испанский банк ING своему мужу испанцу. Из-за ситуации в мире банк Испании отклонил платеж и отправил деньги обратно мне на Тиньков. Далее цепочка из корреспондентов, где конечным звеном перед тем, как деньги должны были поступить мне на счет, был австрийский Райфайзенбанк. Райфайзенбанк в свою очередь отправил мне эти деньги, но допустил ошибку в реквизитах, поэтому деньги снова вернулись в Райфайзенбанк и были заблокированы.

Прошло уже 1,5 года. Огромная просьба повлиять на ваш отдел в Австрии, ибо они удерживают мои деньги незаконным путем!!!

С Уважением, Комарова Е. С.
Райффайзен Банк
15 августа 2023, 18:55

Нам щиро прикро, що з Вами сталась така ситуація. Але хочемо зауважити, що ми український банк, та працюємо виключно в Україні, та не можемо впливати на роботу банків в інших країнах.

Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що усі банки мають діяти згідно санкційного законодавства.

Щодо даної ситуації рекомендуємо звернутись до представників австрійського банку, за контактними даними, вказаними на офіційному сайті австрійського банку.

Якщо б ситуація стосувалась українського Райфу, ми б з задоволенням допомогли б Вам та розглянули б ситуацію в індивідуальному порядку.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

potoybychne
potoybychne
15 августа 2023, 19:25
Що таке совість у русні? 404 сторінка не знайдена.

Зараз би приходить до українського банку і нить, що ваші криваві гроші десь «зависли». Ще почніть що вам дітей нічим кормить, ми порадіємо, що ви всі з голоду там подохнете. Сподіваюсь, що ні копійки з цього переказу ви не отримаєте, і гроші спрямують на підтримку ЗСУ.
16 августа 2023, 0:18
В тому то і справа, що цей кончений банк не є Українським!!! Те що вони зараз відхрещуються від руснявого і австрійського, це пил в очі !!! Щороку сплачують дивіденди спонсорам війни! І гроші вони спрямують хіба що кацапським пі…ам на пільги…
SergeyNina
SergeyNina
15 августа 2023, 23:50
Украинский банк не может повлиять на австрийский.
16 августа 2023, 0:13
«Якщо б ситуація стосувалась Українського райфу, ми б з задоволенням допомоги б Вашими 5000-ми нашим дорогим австрійським та кацапським колегам на придбання новеньких „шахедів“ для України… та на пільги вбивцям та гвалтівникам Українських жінок та дітей»…
tyshenkoV
tyshenkoV