Внимание банк — МОШЕННИК

Олег Ротаенко 21 июля 2023, 8:20
Отделение по адресу: Киев, ул. Юрия Ильенко, 32
ровно неделю назад писал о воровских действиях ОПГ «банк» (Выманив у меня деньги, мошенники две недели отказываются регистрировать свою же карточку), мне ответил «робот-менеджер» с обещанием во всем разобраться. Что же изменилось за прошедшую неделю? НИ ЧЕ ГО. Берегите свои деньги, мошенники не спят. Хочу заметить к сотрудникам отделения у меня претензий нет, ворует уголовная верхушка, это их философия жизни
Райффайзен Банк
21 июля 2023, 8:38
Дякуємо за очікування на відповідь. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Нам щиро прикро, що склалась така ситуація та Ви зіткнулись з можливим шахрайством.
Безпека наших клієнтів — найважливіший пріоритет Банку. Запевняємо, що Банк не проводить сумнівних списань, та не передає дані карт третім особам.
Хочемо зауважити, що всі списання Банк здійснює згідно запитів, які надходять — і якщо в запиті на списання було вказано всі дані / код підтвердження, то ми, на жаль, не можемо «відмовити» в такому списанні. У разі відмови від операції — фіксується заявка на спірну транзакцію. Для цього, достатньо зателефонувати в Інформаційний центр Банку або написати в запит «Чат» Райффайзен Онлайн.
До того ж, при відкритті рахунку до карти автоматично підключається послуга 3D Secure — за допомогою цієї функції операції в інтернеті виконуються з підтвердженням за допомогою одноразового коду, що надсилається на Ваш номер телефону та без введення даного коду буде неможливо провести операцію.
Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання.
Просимо, написати нам у приватні повідомлення, для більш детальнішого аналізу з вказанням даних (ідентифікаційного коду або номеру телефону).

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 21 июля 2023, 9:51
Дякуємо за очікування. Ваше звернення успішно передано менеджеру з питань клієнтського сервісу, для детального уточнення, який з Вами буде комунікувати.
З повагою та турботою,

З повагою та турботою,
khvorost
khvorost
21 июля 2023, 20:24
Наступний банк на націоналізацію , власники банку також підтримують рашку , у тому числі фінансово … , чекаємо …
VVG75
VVG75
24 июля 2023, 15:19
Це спеціальна операція сумлінних спонсорів війни та терору проти України по розпалу соціальної напруги в суспільстві. Даний банк дуже коректно та якісно обслуговує військових злочинців, вбивць, мородерів та гвалтівників в кацапї, надаючи їм всілякі пільги та канікули кредитні, заохочуючи вбивати українців !