Банк взымает комиссию за оплату картой

profili 30 июня 2023, 11:25
Из-за того, что в этом банке нет возможности запретить переводы на карту в POS-терминалах и сервисах, где платежи картой настроены как перевод на карту, с клиентов взимается комиссия согласно тарифам банка.
Например, пополняя телефон «без комиссии» на сайте Pormone или если оператор на своём сайте использует этот платёжный сервис, клиент заплатит сумму пополнения телефона + комиссию за перевод на карту.

В службе поддержки на вопрос как отключить внешние переводы при платеже картой, посоветовали «быть внимательнее».

Перестал пользоваться картой банка для платежей, пока проблема не будет решена.
Райффайзен Банк
30 июня 2023, 11:34

Нам прикро, що Ви вирішили припинити користування нашими послугами.
Оплата в POS-терміналі є безкоштовна. Проте, якщо термінал налаштований таким чином, щоб операція проводиться як переказ з картки на картку, буде стягуватися комісія згідно з тарифами Вашого рахунку. Розуміємо, що це не зручно та викликає негативні емоції, та вплинути на налаштування того чи іншого термінала немає можливості.
Поповнити мобільний можна без комісії у додатку Райффайзен Онлайн від 50 грн. Якщо Ви здійснюєте оплату на сторонньому сервісі, комісія буде стягнута згідно з тарифами Вашого рахунку.
Ми будемо раді Вам допомогти розібратися в даному питанні, тому просимо надати в особисті повідомлення Вам фінансовий номер або ідентифікаційний код.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

profili
profili
1 июля 2023, 16:38
Вижу, что банк не собирается решать проблему. Значит решение перестать платить картой банка было правильным.

Курс валют в Райффайзен Банке

Курс валют в Райффайзен Банке