Працівники банку вводять в оману з кредитними рахунками

Oksanamn 8 мая 2023, 9:36
Отделение по адресу: Киев, ул. Пирогова, 7-7Б
Дивним чином мого попереднього відгуку немає.
На початку березня відкривала картку для заробітної плати. Працівниця у віділенні оформлюючи картку сказал що паралельно вони відкривають кредитний рахунок, від чого я стала відмовлятись, але за її словами — у мене не було вибору, це умова банку. Я в свою чергу все одно відмовлялась. За кілька днів я зателефонувала на гарячу лінію банку дізнатись чи це правда, та оператов сказав мені що ні, кредитний рахунок не вдкривають без згоди клаєнта. Я лишила скаргу на гарячій лінії, але зі мною ніхто не зв’язався й досі.
Маю данні по працівниці котра відкривала мені рахунок, готова надати для вирішення справи.
Райффайзен Банк
8 мая 2023, 9:40
Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження. Нам щиро прикро, що склалась така ситуація за Вашим візитом у відділення. Нам дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід обслуговування та ми обов'язково проведемо аналіз ситуації та приймемо міри для врегулювання.
Будемо вдячні надати нам уточнення в яке саме відділення Райфу Ви звертались?
Дякуємо, що залишились небайдужим та надали нам фідбек, адже подібні запити допомагають нам удосконалюватися та не допускати подібних ситуацій надалі.
З повагою та турботою,

8 мая 2023, 10:29
Поясніть будь ласка. Чи обов’язкове відривання кредитного рахунку при відктритті рахунку та картки для заробітної плати? Чи клієнт має право ввідкрити у вашому банку тільки картку та рахунок для заробітної плати? Чи є данна ситуація брехнею та свідомим наданням недійсної інформації працівником банку клієнтові?
Зверталась у віділення за одресою Київ, вул. Пирогова 7.
zig4free
zig4free
8 мая 2023, 11:01
Вопрос какое предприятие вас заставила открывать зарплатную карту в банке хозяева которого спонсоры терриризма?
8 мая 2023, 15:17
Добрий день! Райффайзен Банк Україна — це український банк та окрема юридична особа, яка зареєстрована і працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні і припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
khvorost
khvorost
8 мая 2023, 20:03
Они видимо просто занесли котлету …, а там им видимо сказали — теперь называйтесть «окремою юридичною особою»

Но хозяин банка все тот же — официально признанный спонсор войны!
8 мая 2023, 11:18
Зі мною зв’язалась представниця банку, пояснила ситуацію, від імені банку вибачилась, я передала всі побажання стосовно самої жінки-працівниці що мене обслуговувала та брехала, мене запевнили що з нею буде проведена роз’яснювальна робота. Даним вирішенням питання задоволеня, дякую банку за зворотній зв’зок. Гарної вам роботи!
8 мая 2023, 15:15
Дякуємо за розуміння, нам дуже приємно, що ми все-таки змогли залишити гарне враження та приємний настрій. Бережіть себе.
8 мая 2023, 11:28
Дякуємо за очікування. Маємо інформацію, що з Вами вже зв’язався наш відповідальний менеджер та питання було врегульовано. Додатково, ми проведемо перевірку у відповідному відділенні, для запобігання подібних ситуацій у подальшому. Дякуємо, що Ви з нами.
SergeyNina
SergeyNina
8 мая 2023, 21:05
Если вы или вам открыли кредитную карту и ей не пользуетесь то лучше закройте её.

Курс валют в Райффайзен Банке

EUR 45 45.63
USD 41 41.35

Курс валют в Райффайзен Банке

EUR 45 45.63
USD 41 41.35
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Працівники банку вводять в оману з кредитними рахунками