незаконне (шахрайське) списання кредитних коштів

Доброго дня. Маю картку вашого банку, яка була відкрита в рамках зарплатного проекту підприємства на якому працюю. Влітку закінчився термін дії заробітної картки, але через дію воєнного стану, картка була діючою. 05.04.23 звернулася у відділення банку у м. Біла Церква, вул. Логінова, 39/2, для того щоб замінити картку на нову, на що співробітник банку повідомила, що спочатку потрібно закрити заборгованість по кредитній картці, але справа в тому, що кредитною карткою взагалі ніколи не користувалася, не використовувала її для оплати в інтернеті, іде не реєструвала її, не вказувала дані, нічого, від слова зовсім. Кредитною карткою, мною, не було проведено жодної транзакції за весь період часу, що вона в мене була (відкрита вона була як додаткова картка до основної (зарплатної картки)через наполегливість співробітника банку, яка наполегливо «пропонувала» отримати цю кредитну картку, оскільки з нею буде більше переваг у користування). Картки активувала у відділенні банку, після чого, кредитну картку більше жодного разу не використовувала. Вона просто лежала дома.
Як стало відомо зі слів співробітника банку, з кредитної картки були списані кошти у розмірі 24 952 грн (безготівковий платіж www.ipay.ua p2p Kyiv) + 763,56 грн комісія за переказ з картки на картку. Мені не надходило жодних сповіщень смс сповіщень (ні на телефон ні в застосунку), стосовно проведення даної операції. Більш того, мені не надходило жодних смс підтверджень з системи 3Dsecure, як це було раніше при здійсненні мною якихось платежів з заробітної картки. Взагалі нічого, тобто банк провів операцію з переказу коштів (моїх кредитних коштів на картку іншої невідомої мені особи) без мого підтвердження. Про те, що в мене були списані кошти, я вперше дізналася від співробітниці банку. Вона, також, повідомила мені, що за останній час у них це вже не перший випадок, коли відбувається таке шахрайське списання коштів. Вона порадила мені звернутися у кіберполіцію і заявити про дану ситуацію. Через дві години після того, як я вийшла з банку мені надійшло смс з наступним текстом: Банк проаналізував Вашу спірну транзакцію #470458, повідомляємо, що на жаль немає підстав для повернення коштів. Будь-якої зацікавленості банку у вирішенні даної проблеми не було і немає. Не розумію, чому банк не відреагував на сумнівне списання кредитних коштів, а також не приклад жодних зусиль, для вирішення даної проблеми. В той же день, я звернулася у кіберполіцію та повідомила про ситуацію. Пройшло вже майже місяць — ніякої інформації немає, а комісія за «користування» кредитними коштами нараховується. Також, написала письмове звернення до НБУ в Управління захисту прав споживачів фінансових послуг.
Райффайзен Банк
4 мая 2023, 13:38
Дякуємо за відгук. Ми детальніше ознайомимся з запитом та надамо відповідь згодом у коментарях.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 4 мая 2023, 13:46
В першу чергу хочемо подякувати за очікування на відповідь.
Нам щиро шкода, що склалась така ситуація та що Ви зіткнулись з можливим шахрайством. Безпека наших клієнтів — найважливіший пріоритет Банку. Запевняємо, що Банк не проводить сумнівних списань, та не передає дані карт третім особам.
Хочемо зауважити, що всі списання Банк здійснює згідно запитів, які надходять — і якщо в запиті на списання було вказано всі дані / код підтвердження, то ми, на жаль, не можемо «відмовити» в такому списанні. У разі відмови від операції — фіксується заявка на спірну транзакцію.
Ми цінуємо кожного клієнта Банку без винятку та завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання.
Так як, заявку на оскарження було створено при цьому, Ви отримали інформування, щодо відмови ми візьмемо запит повторно в роботу. Інформація передана менеджеру з питань клієнтського сервісу, який з Вами в подальшому зв’яжеться.
Також, дуже правильно, що Ви звернулись в правоохоронні органи, а ми в свою чергу, завжди готові посприяти розслідуванню будь-яким необхідним чином.
З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
4 мая 2023, 13:46
Полезный комментарий
В першу чергу хочемо подякувати за очікування на відповідь.
З повагою та турботою,
4 мая 2023, 17:33
«Картки активувала у відділенні банку, після чого,
кредитну картку більше жодного разу не використовувала.»

И в чём проблема, после получения кредитки заблокировать её,
если однозначно не планировали пользоваться…
SergeyNina
SergeyNina
4 мая 2023, 20:54
По моему кто-то слил данные вашей карты. При чем полностью. С ipay очень редко приходят подтверждения в приложения банков. Надо было закрыть карту сразу после открытия

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / незаконне (шахрайське) списання кредитних коштів