Antikasko 22 апреля 2023, 16:05
Вирішив закрити рахунки в даному банку, через різного роду невідповідності порядності та прозорості. У пільговому періоді прийшов меседж про обов’язковий платіж, мав необережність сплатити обов’язкову суму 5%, і тим самим підписав собі вирок. Підозрюю, що це була перевірка, можливо існують, якісь неофіційні «лохівські списки» не інакше, бо з того все і почалося. Мало того, що зняли за користування двічі кошти, та ще і сума по відсотках мала різницю, ще й у пільговий період. Передивився весь додаток, зробив висновок: не для клієнта, для обдурювання і непрозорих схем, з ціллю такого собі легального шахрайства.
Все закриваю рахунки. Але не так то все просто, потрібно було не казати, що закриваю. Як тільки я про це сказав, кошти зависли у обробці, то їх там не бачили, то я їх підтверджував, короче «вісяк». Поки «вісяк» вони, що? Правильно крутять відсотки, розумію але пізно. Як на мене це низько, але наскільки глибоко, та з якими категоріями громадян це може відбуватися, в якій мірі і як далеко… Отже на граблі їхні я вже наступив, тепер мушу з Вами полілитись досвідом, не повторюйте моїх помилок, мене пошили в дурні. Вчіться. Будьте мудрими!
Райффайзен Банк
22 апреля 2023, 16:11

Дуже прикро, що Ваш досвід обслуговування в нашому банку виявився негативним. Райф сумлінно дотримується чинного законодавства, та не здійснює несанкційованих списань. Плановий платіж — це 5% від суми заборгованості на дату білінгу (25 число кожного місяця) та являється обов'язковим, він списується автоматично та поповнює кредитну карту, тобто зменшує її борг.
Ми цінуємо наших клієнтів, й у разі виникнення непорозумінь завжди готові проаналізувати ситуацію, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону). Очікуватимемо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

natashaGra
natashaGra
22 апреля 2023, 16:17
Ну писать о том, что они соответствуют законодательству легче. А вот исправить баги в приложении и сделать его удобным — не поверите — наверное 2й год рассказывают как они работают. Имейте в виду в депозитных договорах строка сумма депозита отсутствует в принципе. Форс — мажор банк не признает В случае того самого форс- мажора заморитесь доказывать какая сумма была на депозите
khvorost
khvorost
22 апреля 2023, 20:14
Мудрое решение)
Вся группа банков RBI сосредоточена в наиболее «коррупционных» странах восточной европы .
Также появилась информация о вливаниях русских денег в группу в период 2000—2020 годах
Не исключено что реальные бенифициры — русские !
Antikasko
Antikasko
28 апреля 2023, 14:35
Я теж маю таку думку, даякі події зв’язють такі моменти, як звонить з кількох різних номерів менеджери, оператори, після наповнення карт, в мене блокує, але я знаю, що то за звінки, знаю яким чином можливо отримати дані. Щодо безпеки, то знати про стежку, але не прикривати, бо самому нею ходити… і офіційно вони Український банк. Усі такі Українські банки, жоден не зарекомендував себе, в тому плані, коли ти можеш бути впевненим, що як сам без фінансового гріха, то треба буде платоспроможність дещо збільшити — банки не відкажуть. А от і ні! Приклад: лютий 22р. Всі банки прикривають кредитні картки, чи обнуляють ліміти по кредитних коштах, не дивлячись навіть на наявність інших карт і на них власних коштів. Це про що говорить? Соц карту і кредитку, або пенс/зарп і кредитку майже кожна бабуля чи трудяга має, так їх і видавали, люди брали їх і користувалися або ні, але брали. Що це за явище таке? Кредитна карта, кредитка — це як страховка, яка була у найвразливішої верстви населення. Тому виходячи з даного факту, унеможливити користування кредитними коштами банків України на початку війни, для найбідніших і найвразливіших її мешканців момененазивається як?

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Запідозривши певні шахрайські дії, щодо пільгового періоду періоду і нарахування відсотків, прийняв рішення про закриття рахунків.