Райффазен банк

Anaruz172 19 апреля 2023, 13:30
Самый ужасный банк. Дозвониться не возможно, голосовой оператор Рея постоянно просит уточнить вопрос и тупо просто не соединяет с оператором. уточнить вопрос и не отвечает на заданный вопрос и о боже если случилось чудо и Вас соединили с оператором. то оператор здоровается и больше Вас не слышит. Делает все для того. чтобы люди не обращались к ним
Райффайзен Банк
19 апреля 2023, 13:33
Доброго дня.
Нам дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід обслуговування та дякуємо Вам за відвертий відгук, адже це надає можливість завзято працювати над покращенням надання сервісу.
Ми хотіли б проаналізувати ситуацію та просимо Вас написати нам у приватні повідомлення та зазначити: Ваш ідентифікаційний код, номер телефону, за яким Ви намагались нам зателефонувати, та номер телефону, з якого здійснювали зв'язок.
Також, якщо Ви користуєтесь системою Райффайзен Онлайн, консультацію з багатьох питань Ви можете отримати в онлайн-чаті.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

natashaGra
natashaGra
19 апреля 2023, 16:41
Даже не удивлена. Этот банк вообще не отличается клиентоориенимрованностью, а уж сделать удобный сервис для клиентов это выше его понимания. Не связывайтесь с этим банком — проблем будет ещё больше если оформите депозит или купите карту в атб
OkeyDoki
OkeyDoki
20 апреля 2023, 11:06
Скажи роботу. хочу залишити скаргу. он мигом соединит с оператором. догадаться видимо сложно).
v737
v737
20 апреля 2023, 11:27
Мене вже заколупав цей банк, раніше теж говорю спірна транзакція — з.єднувало з оператором, тепер — а що саме вас цікавить — і ще оператори обіцяють що завтра хтось набере і ніхто вже двічі не набирав щоб пояснити де мої бабки по спірній транзакції.