Aliexpress шахрайство, списання всієї суми на рахунку

v737 23 февраля 2023, 20:48
21 лютого 2023 на Aliexpress пішли усі гроші з картки. Номер спірної транзакції 462937. Карткою користувалась безпечно, дані не розголошувала.
Гроші лежали — банк користувався ними, даючи кредити і інші операції. А надійність зберігання не гарантував.
Поверніть гроші через вашу вину у системі безпеці. А то наче карта валялась на вулиці.
Райффайзен Банк
24 февраля 2023, 9:03
Доброго дня! Перш за все дякуємо за очікування відповіді.

Нам прикро, що Ви зіткнулись з шахрайством та це вплинуло на враження про нас. Запевняємо, що Банк не проводить сумнівних списань, та не передає дані карт третім особам. Ви правильно зробили, що одразу звернулись до банку з інформацією про це списання та зафіксували запит на оскарження. Наразі, цей запит знаходиться на розгляді, ми направили його до платіжної системи для детального аналізу та перевірки можливості повернення коштів.

Ми цілком розуміємо Ваше невдоволення та обурення, особливо, коли ситуація виникає несподівано. Та хочемо зауважити, що всі списання банк здійснює згідно запитів, які надходять — і якщо в запиті на списання від сервісу (у Вашому випадку це aliexpress) було вказано всі дані Вашої картки, то ми, на жаль, не можемо «відмовити» сервісу в такому списанні.

Для більш безпечного користування карткою рекомендуємо одразу налаштовувати по картці функцію 3D Secure — за допомогою цієї функції операції в інтернеті виконуються з підтвердженням за допомогою одноразового коду, що надсилається на Ваш номер телефону, та без введення даного коду буде неможливо провести операцію.

По запиту на оскарження, який Ви подали, як тільки до банку надійдуть результати розгляду, Вам одразу ж буде направлено смс-повідомлення

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Lolik1837
Lolik1837
24 февраля 2023, 5:32
«Пішла брехня по селу «

Очередной клон пишет один и тот же отзыв , пытаясь создать картину массовых краж с карт Райфа. Жалкое зрелище
MykhailoB
MykhailoB
24 февраля 2023, 21:23
Кешбеків багато наколядував? Банк тут ні до чого. Люди багато років мають справу з Aliexpress — і все гаразд
khvorost
khvorost
25 февраля 2023, 18:33
Просто треба писати частіше скарги до НБУ.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Aliexpress шахрайство, списання всієї суми на рахунку