Повернення коштів при подвійному списанні

Евгения Елькина 15 февраля 2023, 17:30
Добрий день! 31.01.2023 року у 12 г.20 хв. я купувала ліки у аптеці Копійка (Урлівська 23)на суму 1559.50 грн. Картку до терміналу прикладала та вводила пінкод 1 раз.Чек отримала один -він є в наявності. Але гроши с картки списали 2 рази поряд.Я відразу ж зателефонувала в банк — розповіла ситуацію і оператор підтвердила що було 2 списання й оформила заявку.Номер заявки 459295.Оповіщення що заяву прийнято я отримала в оповіщеннях. Оператор сказала що будуть розглядати до 10 робочих днів. Але й досі немає повернення грошей.Будь ласка візьміть до уваги та розгляньте мою заяву на подвійне списання грошей. Дякую.
Райффайзен Банк
15 февраля 2023, 17:35
Доброго дня.
Дуже прикро, що з Вами сталась така ситуація.
Розгляд заявок на оскарження здійснюється зазвичай в максимально короткі терміни, оскільки ми розуміємо важливість коштів для наших клієнтів, особливо в такі буремні часи. Та іноді дійсно можуть виникати затримки, у випадку необхідності додаткової перевірки.
Зі свого боку додатково здійснили запит на уточнення можливості пришвидшення розгляду. Приносимо вибачення за необхідність очікувати.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 22 февраля 2023, 12:01
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо за тривале очікування. Отримали інформацію, що Ваш запит на оскарження було виконано, та Вам мало надійти повідомлення щодо результатів розгляду.

З повагою та турботою,

khvorost
khvorost
15 февраля 2023, 19:30
Якщо кратко - гроші вам повернуться десь на 8-й календарний день , незалежно від вашої претензії.
SergeyNina
SergeyNina
15 февраля 2023, 21:16
Вам нужно было подойти в аптеку, сказать кассиру о возникшей ситуации, далее кассир или сам или с помощью подсказок сотрудника банка делается «отмена». В среднем через дней 11−15 деньги вернутся вам назад. А так через запрос со стороны банка это около 2−4 недель
RaiffaizenAlex

Евгения Елькина
Евгения Елькина
23 февраля 2023, 13:14
Дякую)

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Повернення коштів при подвійному списанні