Ваші гроші в ненадійних руках.

00noks00 31 января 2023, 21:51
На сервіс та обслуговування нарікань немає. Але сталося що гроші зняли у іншому місці (за 700 км) та зломали особистий кабінет. Те що зняли за допомогою переведення грошей (не Велика сума) повернули, а те що зняли з банкомату (Велика сума) не зможуть повернути. Отже ваші гроші в дуже не надійних руках. От і довіряй тепер цьому банку. Нехай краще на руки дають гроші. Банку довіри немає.
Райффайзен Банк
1 февраля 2023, 8:54
Доброго дня!
Дякуємо Вам за тривале очікування відповіді.
Ми робимо все можливе для безпечного зберігання вкладів наших клієнтів.
Додаток від Банку «Райффайзен Онлайн» захищений мірами системи безпеки та отримати доступ до особового кабінету може особа, якщо дані для авторизації були їй повідомленні, зокрема, можливо, і код підтвердження.
Дійсно, навіть за таких прикрих ситуацій, коли наші клієнти зустрічаються із шахрайством, ми готові розглянути можливість оскарження операцій у індивідуальному режимі за зверненням до Інформаційного центру за номером:0-800-500-500 або за запитом у Чаті додатку «Райффайзен Онлайн».
Якщо за складеним запитом на оскарження було сформовано відмову — Ви можете отримати від Банку лист-пояснення за вказаними трохи вище каналами комунікацій.

З повагою та турботою,

смартфоном завладели?
00noks00
00noks00
2 февраля 2023, 10:18
Добрый день. Я сама не понимаю как такое может быть. Смартфон и карта всегда со мной и я никому кроме членов семьи не даю смартфон в руки, а данные карты никто кроме меня не знает. Ситуация сложилась так, что сначала сняли 600грн.через интернет, а через пару минут пришла смс, что пытаются снять 5000 через банкомат, (который находится в другой области за 700 км.от моего места проживания) но сумма на карте была меньше, поэтому снятие не прошло. Я попыталась зайти в приложение чтобы заблокировать карту, но ничего не получилось т.к.пароль от кабинета был уже изменён. Пока я возилась с приложением с карты сняли 4500. Я позвонила оператору. Самое обидное в этой ситуации, что девушка оператор, которая приняла вызов обвинила меня в мошенничестве, что с момента снятия денег и до звонка оператору прошло 6 минут и мне ничего не мешало самой снять деньги, а потом перезвонить. Я попросила её обратить внимание на то где были сняты наличные и на то где зарегистрирована карта, она извинилась и приняла у меня две заявки на спорные транзакции на 600 и на 4500. 600грн.вернули через 2 дня, а 4500 не вернули, ссылаясь на то, что я сама виновата сообщила данные карты мошенникам.
khvorost
khvorost
2 февраля 2023, 21:27
Raiffeisen Bank заплатил в российский бюджет в пять раз больше налогов, чем за год до вторжения. Райф работает на рашку. No comments …