OlegMin 30 января 2023, 11:00
Отделение по адресу: Полтава, ул. М. Грушевского, 4
Якщо керівництво банку не в курсі, то в Полтаві вимикають світло по 4 години. У відділенні на Грушевського — величезний район, третина міста — ВІДСУТНІЙ ГЕНЕРАТОР!!! коли немає світла воно НЕ ПРАЦЮЄ. А тепер, банкіри, рахуємо: робочий день 8 годин — 2 рази по 4 години вимикають електрику, то ваше відділення надає послуги скільки? аж півтори години на день? Це такий сервіс?
Поруч маленькі магазинчики, перукарні працюють, а ваше відділення — ні. Це неповага до клієнтів і своїх же співробітників, Та зробіть хоч одне робоче місце робочим — бо І виглядає дико — коли І при такому відношенні зовсім ваш банк не викликає довіри. Це або безхазяйність, або жадність… —
Посилати в «чергове» відділення не треба (воно єдине на все місто). І їхати через пів міста не у кожної людини є час і можливість.
Райффайзен Банк
30 января 2023, 11:09
Доброго дня!
Проаналізуємо ситуацію та напишемо Вам додатково.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 30 января 2023, 11:19
Перш за все, дякуємо Вам за очікування відповіді. Нам прикро, що ми не змогли у повній мірі задовольнити Ваші очікування від отримання сервісу.
Розуміємо невдоволення з приводу неможливості отримати послуги.
Наразі ми, як і вся країна, перебуваємо у нетипових, непередбачених умовах. Наші відділення, так само як і житлові будинки поряд, певні періоди часу перебуваютьбез електрики. В цей час відділення працює лише у режимі консультацій.
Наразі м. Полтава забезпечено генератором відділення Банку за адресою: вул.Монастирська, 5а. Зазначене відділення готово надавати банківські послуги навіть за відсутності постачення електроенергії.
Ви можете завчасно призначити зустріч до відділення Банку за зверненням до Інформаційного центру за номером:0−800−500−500 або за запитом у Чаті додатку «Райф Онлайн»
З повагою та турботою,

30 января 2023, 11:19
Полезный комментарий
Розуміємо невдоволення з приводу неможливості отримати послуги.
З повагою та турботою,

OlegMin
OlegMin
30 января 2023, 11:50
Дякую, що послали на інший кінець міста.
Ми, малі підприємці, яким я є, знаходимся в тих же умовах, що і ваш банк. Але я собі для роботи генератор купив, а ви - великий банк — ні. Мій бізнес працює в тому ж районі і забезпечує послуги людям. А чи буде працювати стабільно працювати Ваш з таким відношенням, маю сумніви.
Обовязково виловлю ті скромні часи, коли Ваш банк відкритий для нас — непотрібних клієнтів і обов’язково закрию рахунки.
30 января 2023, 11:56
Ми не хотіли б завершувати співпрацю та щоденно працюємо над збільшенням кількості відділень,які можуть надавати повний перелік банківських послуг за відсутності електроенергії.
На сьогодні більше 100 чергових відділень банку по всій Україні мають генератори, які підтримують роботу відділень практично одразу після вимкнення електроенергії.
Їхній перелік розміщено на сайті банку -https://raiffeisen.ua/viddilennyaта на сайті проєкту Power Banking НБУhttps://power.bank.gov.ua/
Ще близько 30 відділень мають генератори, які потребують додаткового часу на підключення.
Звертаю вашу увагу, що базові банковські послуги можна також отримати у відділеннях банків-парнерів, що також входять до мережіPower BankingНБУ.
Відділення, які поки що не обладнано генераторами, на час відсутності енергопостачання продовжують працювати в режимі консультацій.
Ми докладаємо зусиль, аби обслуговування у Райфі відповідало вашим очікуванням.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Райффайзен Банк — якщо ви себе позиціонуєте надійним банком, то забезпечте свої відділення генераторами.