Банк, який добиває українській бізнес

formatt 4 января 2023, 16:21
Співпраця з 2017 року, клієнт — Бізнес еліт+)))
З початку повномаштабної війни — жодного дня без нарахування відсотків по кредитам. Ні яких рефінансувань і пролонгацій. Реструктуризація на менший проміжок часу, як результат, збільшення кредитного навантаження.
Оведрафт забрали без попередження. Отримала гроші по передплаті на замовлення, а їх банк списав на оплату скасованого овердрафту. Сумна історія втрати репутації працюючого підприємства і майбутніх замовлень.
На питання, чому забрали овер, який було оновлено всього місяць як — співробітники знизують плечима, скрізь дзвонили — не знають. І я не знаю.
Під ялиночку, отримала позивну заяву, в якій вказано, що клієнт, тобіш я, «на момент отримання кредиту, стведжував, що веде підприємницьку діяльність»… Тобто?! 5 років роботи. Мільйони гривень пройдені рахунками. Сотні тисяч гривень сплачених відсотків по кредитах і податків … Маю іще кредити в цьому банку, по яким щомісяця проходять оплати в повному обсязі.
Менше з тим, в позивній заяві не враховані оплати, що були внесені підприємством після того, як виявився факт відміни овердрафту. Таким чином банк хоче стягнути грошей більше, ніж підприємство йому винне. До речі суд призначено за тиждень. Не багато часу на підготовку.
Форсмажорні обставини в країні де майже рік йде жорстока війна. Не, не чули.
От така історія, де банк спочатку позбавляє підриємство обігових коштів, а потім зіштовхує в боргову яму.
Райф вітає!
Райффайзен Банк
4 января 2023, 16:25
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ЄДРПОУ та номер телефону) та яким саме чином Ви звертались до Банку (телефонним дзвінком до Інформаційного центру, у відділення)?

З повагою та турботою,
@RaifHelp

natashaGra
natashaGra
4 января 2023, 20:33
Отвратный банк стал, а после этого отзыва от него вообще надо держатся как можно дальше