Погані процеси

Переказую на свою картку в Монобанку 20000 грн, вводжу код підтвердження з смс. Платіж висить годину, потім дзвінок від банку — але мене не було, телефон узяв хлопець. Заблокували доступ до банку. Зателефонувала в банк, сказали що це був мій платіж (особистість ніяк не підтверджували). Розблокували.

Намагаюся провести платіж ще раз. Про всяк випадок переказую ще й на рахунок, а не на картку. За рахунком одразу переказ пройшов. За годину дзвонять, щоб підтвердити платіж по картці. Але мене знову не було, знову взяв хлопець, і знову заблокували доступ.

Питання:
— Навіщо потрібен код із смс для підтвердження, якщо потім телефонують на цей самий номер, щоб знову підтвердити операцію?
— Чому я не можу переказати на свою картку в іншому банку 20000 грн без проблем?
— Чому операції за карткою на таку суму обробляють годину?
— Чому після розблокування, підтвердження операції, потім повторної тієї ж самої операції, вона не проходить автоматично? У приваті так — ваша наступна така сама операція пройде автоматично

Навіть не буду починати описувати про бізнес рахунок — постійні вимоги надати різні документи. Хоча операції абсолютно ті ж самі. Контрагент взагалі один.

Дуже шкодую, що вчасно не змінила банк і доводиться зберігати гроші тут
Райффайзен Банк
28 декабря 2022, 14:38
Доброго дня!
Зазвичай, переказ з карти на карту може бути виконано впродовж 15 хвилин. Проте, якщо операції потрапляють на перевірку до профільного підрозділу, то Вам можуть зателефонувати для підтвердження його здійснення на Ваш фінансовий номер телефону. Надати підтвердження на здійснення платежу може лише власник рахунку.
Ми дбаємо про безпеку та приносимо вибачення, якщо могли завдати Вам незручностей.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Majezty
Majezty
28 декабря 2022, 14:44
Але мене знову не було, знову взяв хлопець

Який турботливий хлопець.
krv77
krv77
29 декабря 2022, 5:22
Невже дзвонили на стацiонарний номер?
Вони ще працюють?
PS Двічі на місяць перераховую гроші на свою картку в іншому банку. За IBAN. Час обробки 2..4 години, якщо ввечері – довше. Цілком оперативно, до 3-х діб ніколи не доходило, як описано. Підтвердження додатково не потрібно.
Євгенія Момотюк
Євгенія Момотюк
29 декабря 2022, 12:52
Окремий мобільний для банка, не ношу з зобою. З IBAN все добре, з карти на картку проблеми