Банкомат Райффайзен банк не видав готівку

Василь Ширман 17 ноября 2022, 10:41
Хочу засвідчити про ганебну ситуацію з банкоматом в місті Ворзель по вул Курортна 60А, (НБУ номер 10 від 18.06.2018 р. держ. реєстр номер 94 від 27.03.92) в приміщенні магазину Фора. 8 листопада я хотів зняти готівку 3000 грн, та банкомат її не видав, натомість на екрані висвітився напис ЧАС ОПЕРАЦІЇ ВИЧЕРПАНО. Я опромітчиво повторив операцію на 3000 грн. На єкрані висвітився тий же самий напис. Готівку ні в першому ні в другому випадку я не отримав. Перевіривши додаток Монбанку я побачив що кошти двічі списалися. Не відходячи від банкомату зателефонував на телефон гарячої лінії Райффайзен банк. Оператор рекомендувала звернутися до банку картки яку видав Монобанк. Запевнивши мене що така процедура і все буде гаразд. Це перша брехня. Не даючи іншим людям знімати готівку зателефонував на гарячу лінію Монбанку. Там мене запевнили що взяли в роботу і заявку зафіксували. На питання чи варто викликати поліцію чи ще щось зробити, мені відповіли щоб я не хвилювався та запевнили що гроші повернуть. Та це була друга брехня.Я наівно повірив. Після того як оператор сказав що я можу полишити банкомат, я спостерігав не залежно до мого попередження, як люди в спробі зняти готівку не отримували її, а на томість на єкрані висвчувався тий самий напис ЧАС ОПЕРАЦІЇ ВИЧЕРПАНО. Я спостерігав, як ще три людини спробували зняти готівку, безрезультатно. Я наполіг щоб охоронець прикріпив до банкомату напис БАКОМАТ НЕ ПРАЦЮЄ, так щоб інші українці не були пограбовані як я. Потім почався цирк з перепискою з Монобанком, спочатку мене запевнили що до 21 листопада гроші повернуть, тепер сьогодні 17 листопада мені повідомили, що Райффайзен банк дослідив що готівку я отримав. Вибачте але це вже шахрайство та ганебна брехня. На що Монобанк подав начебто (перевірити я це не можу та не вірю вже) заявку на оскарження в платіжні палаті на протязі 60 днів. Начеб то то така процедура. Я не вірю у цю брехню, тому це так описую. Коли вся Україна та українці виживати та не маючи заробітку рахують кожну копійку, так обкрадувати це може тільки окупант. Я зі своєю дружиною пережив перші дні окупації. В голоді, в холоді під вибухи, без ліків, та в страху та безнадії вижити. Для нас ці 6000 грн це принцип виживання. Ці кошти нам не банк надав і не держава, а пожертвували друзі, щоб ми мали можливість купити їжу. Та цей безсоромний грабунок повернув знову до тих днів окупації. Ми знову стоїмо перед викликом голоду. На разі це не просто низко та ганебно це мірзенно. Дії обох банків я розцінюю як злочин. Це не випадковість, таких шахрайст дуже багато. Тому прошу підтримати мене в розповсюджені цієї інформації щоб інші українці не постраждали. Настав час коли ми не повинні мовчати. Банки мають бути на стороні своїх громадян, а не окупантів. СЛАВА УКРАЇНІ. ГЕРОЯМ СЛАВА.
Всіх не байдужих закликаю про поширення цієї інформації. Ми боремось за свободу України, тому хай це буде нашим вкладом.
Райффайзен Банк
17 ноября 2022, 10:51
Доброго дня!

Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хочемо розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваш номер телефону.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
Василь Ширман 8 декабря 2022, 11:36
Сьогодні не повірив своїм очам, відкривши додаток Монбанку. Кошти повернені навіть з комісією. Я танцюю танець перемоги, та радію. Пройшов місяц, а не два як по процедурі. Дякую, дякую всім співробітникам Райффайзен банк, хто допоміг. Бережіть себе СЛАВА УКРАЇНІ

17 ноября 2022, 13:40
Райффайзен і Монобанк грають у словесний пінг понг. Маніпулюючи ввічлтвістю, але нічого не роблячи. Це має бути поширене хоча за для того щоб подати іншим приклад не мовчати. В нашому гімні звучать строки. ЩЕ НЕ ВМЕРЛИ В УКРАЇНІ НІ СЛАВА НІ ВОЛЯ Я міркую так що і наші хлопці воюють за те щоб таких випадків як у мене не було ні з одним українцем. Поширюйте це, бо правда має бути головною метою вільної країни.
19 ноября 2022, 8:37
Учора між іншим був в магазині фора де сталась ця ситуація. З банкомату того самого проводилась інкасація. Я не спеціаліст, та таке враження що з нього всю готівку вийняли. І пізніше на ньому висів напис В БАНКОМАТІ НЕМА ГОТІВКИ. Хоча до того як я написав сюди банкомат працював. Лише замічу що такого ажиатажу біля нього як раніше не було. Цей однорукий бандит не одного мене напевно пограбував. При мені в той день троє людей залишились без готівки. Щось в мене таке відчуття що скоро цього банкомату я не побачу взагалі. Відносно відео зйомки це гарна порада, але хіба треба так довести людей, щоб вони не довіряли банкам. Банки рекламують себе як надійні борються за репутацію, та потім стаються такі випадки. Я вважаю що банк має все зробити щоб клієнт був задоволений та рекомендував іншім. Репутацію зіпсувати можна в одну мить. Я не ставлю за мету шкодити банку, та і навряд в мене це вийде, але надати розголосу цій справі, заради того щоб іншім українцям не залишитись без грошей, а ці часи це виживання. У більшості людей гроші йдуть на харчі, і грабунок банкомату ставить їх на межу голоду. Це неподобство треба зупинити любим шляхом. Я вже відпустив ситуацію та готовий до того, що гроші не повернуть. Та навіть якщо станеться чудо я все одно продовжу поширювати цю інформацію. Я не один хто постраждав від того що банкомат не видав готівку. Таких людей багато. Просто більшість мовчить.
8 декабря 2022, 11:36
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
8 декабря 2022, 16:27
Героям Слава! Це Вам дякуємо за звернення та можливість розібратись в ситуації. Раді були допомогти.
Мирного неба та бережіть себе

З повагою та турботою,
@RaifHelp
8 декабря 2022, 20:21
ДЯКУЮ!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Банкомат Райффайзен банк не видав готівку