Банк ввел санкции против бюджета Украины

Алексей Яковлев 4 ноября 2022, 9:29
Меня Райффайзен Банк Аваль просто ошарашил. Делал платеж в бюджет — единый налог, платеж не провели вовремя, звоню на линию поддержки — говорят что платеж находится на проверке по санкционному законодательству. ПЛАТЕЖ В БЮДЖЕТ. НА КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАИНЫ. МФО казначейства Украины. Во время войны. Они ввели собственные санкции против бюджета Украины.

Я в щоке.

на самом деле такая ситуация может говорить о том что у банка проблемы с ликвидностью.
Райффайзен Банк
4 ноября 2022, 9:33
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код та номер телефону, з якого Ви звертались до Інформаційного Центру.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 7 ноября 2022, 10:34
Доброго дня, перш за все, дякуємо за очікування.
Розуміємо, що дана перевірка завдала незручностей та могла вплинути суттєво на Ваше враження про нашу роботу, проте, інформуємо, що у зв’язку з військовими діями у країні та регулярним застосуванням санкцій згідно Закону України «Про санкції», в т. ч. введених в дію Указом Президента України від 19 жовтня 2022 р. № 7272022 рішення Ради національної безпеки та оборони України «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Банк здійснює ретельні перевірки платежів з метою виявлення операцій, пов’язаних з особами, до яких застосовані санкції, тому час на обробку деяких платежів може збільшуватися. З метою зменшення часу обробки платежів у національній валюті та спрощення Банку процедури перевірки, просимо у разі ініціювання платежів на отримувача — фізичну особу або ФОП, вказувати повністю ім'я, прізвище та по-батькові фізичної особи або ФОП у полі «Отримувач (назва отримувача)». Бережіть себе та рідних.

З повагою та турботою,

4 ноября 2022, 10:55
Они затарились валютой, а теперь не знают куда её девать,
а вот с гривной у них есть небольшой напряг
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
7 ноября 2022, 10:34
Полезный комментарий
Доброго дня, перш за все, дякуємо за очікування.
Розуміємо, що дана перевірка завдала незручностей та могла вплинути суттєво на Ваше враження про нашу роботу, проте, інформуємо, що у зв’язку з військовими діями у країні та регулярним застосуванням санкцій згідно Закону України «Про санкції», в т. ч. введених в дію Указом Президента України від 19 жовтня 2022 р. № 727\2022 рішення Ради національної безпеки та оборони України «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Банк здійснює ретельні перевірки платежів з метою виявлення операцій, пов’язаних з особами, до яких застосовані санкції, тому час на обробку деяких платежів може збільшуватися. З метою зменшення часу обробки платежів у національній валюті та спрощення Банку процедури перевірки, просимо у разі ініціювання платежів на отримувача — фізичну особу або ФОП, вказувати повністю ім'я, прізвище та по-батькові фізичної особи або ФОП у полі «Отримувач (назва отримувача)». Бережіть себе та рідних.

З повагою та турботою,
8 ноября 2022, 22:43
Это какой то сюр , ПЛАТЕЖ В БЮДЖЕТ , В БЮЖЕТ !
Получатель платежа — КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАИНЫ .

А вы мне о платежах на ФОП .

8 ноября 2022, 22:57
Вообще читающие люди ,

как впечателение о банке и его сотрудниках ? они достаточно компетентны если не различают платеж в бюджет с получателем «казначейство» , мфо казначейство (зачем они отдельное мфо вообще делали?) и платежи фопам ?

У меня все больше сомнений .
8 ноября 2022, 23:28
В общем я составил обращение в НБУ ввиде жалобы , пусть они разбираются в этом деле . Банку спасибо за внимание .

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Банк ввел санкции против бюджета Украины