Банк Аваль шахрайський банк.

olyanucha 27 октября 2022, 15:49
Шляхом злиття клієнтських даних, у злочинному зговорі з шахраями, знімають кошти з зарплатніх карток. Звертатися у банк про допомогу немає сенсу. Про зняття цих коштів навіть не присилають СМС. Тільки задають питання ,-ви не губили телефон ?- ви нікому не повідомляли свій логін та пароль? — ви нікому не повідомляли дані своєї картки? Нікому і ніколи, я здоровомисляча людина і має критичне мислення. Але це нікого не хвилює. У банку взагалі відсутній захист клієнтських даних. Кожен хто знайомий з шахрайством в інтернеті може зайти в інтернет банкінг клієнта та зняти його кошти.Так банк дбає про своїх клієнтів. Або це злочинний зговір банку з шахраями, у мене іншого пояснення немає, і це тоді коли в державі війна, коли пересічні українці на межі зубожіння. Ганьба таким банкам!!! Ще й відділення у маленьких містечках закривають, щоб їхати шукати виписок за 70 км.
Райффайзен Банк
27 октября 2022, 15:52
Доброго дня.
Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш Банк.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому написали Вам в особисті повідомлення для уточнення інформації.
З повагою та турботою,
@RaifHelp