Додаток обманює клієнтів

Тетяна Лобода 20 октября 2022, 12:52
Користувалася карткою з кредитним лімітом. У додатку було вказано поповнити картку до 20.10 для того, щоб залишитися у пільговому періоді. Я поповнила, у розділі «Льготный период и обязательный платеж» якась маячня. Я написала оператору і виявилося, що треба було погасити не до 20.10 (як було вказано у додатку), а раніше. І що мені нарахували проценти, про які у розділі взагалі нічого немає (там нічого не зрозуміло, вказано, що я витратила майже всю суму ліміту, але це не так). Це нормально взагалі? Ваш додаток обманює та вводить в оману клієнтів.
Райффайзен Банк
20 октября 2022, 12:56
Доброго дня.
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. Хочемо зауважити, що ми дійсно рекомендуємо вносити кошти заздалегідь, щоб до 20 числа місяця платіж встиг повністю зарахуватись на рахунок та врахуватись в погашення.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні Вашого питання, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваш ідентифікаційний код.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Тетяна Лобода
Тетяна Лобода
20 октября 2022, 13:04
Мені навіть в смс прийшло, що треба оплатити до 20.10! І ще раз кажу, що у додатку у розділі якась маячня повна, я не витрачала всю суму ліміту, як там вказано!