Заблокували рахунки

Malkovian 13 сентября 2022, 21:24
Блокування рахунків кліентів виглядає як масове явище. Мої теж заблокували і навіть коли дзвонив на гарячу лінію не змогли нормально відповісти. І ще навіть не попередили що будуть блокували, хоча може там якась смс і була але це не серьйозно. У відділені тільки допомогли але теж не зрозуміли чого мої рахунки заблокували. Було щось накшталт походження коштів, але як за 15 років трудової діяльності можна довести да і навішо, мені шо більше немає чого робити бігати по інстанціям. Добре що гроші забрав та закрив рахунки. Але більше цим банком користуватися не буду та нікому не рекомендую.
Райффайзен Банк
14 сентября 2022, 8:59
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Для більш детального аналізу ситуації просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Malkovian
Malkovian
14 сентября 2022, 11:59
Ну ось стандартна відповідь але це було не так. Я дійсно подав документи після блокування гривневого рахунку. І його розблокували але це було весною, а ось через декілька місяців заблокували всіх рахунків (грн, долари, евро), причому не було ніяких поповнень за весь цей час. Це ваша помилка і ви намагаетесь зараз якось виправдатися. Ну, а більш детальний аналіз самі робіть (у вас все є), а я вже не є кліентом вашого банку і не маю бажання якось з вами контактувати.
makedon73
makedon73
14 сентября 2022, 16:32
У значній сумі це скільки?