Не связывайтесь с Райфайзен банком

18.06 оставил отзыв о банке. О том что нет никакой обратной связи и работы с клиентом. В итоге со мной связались у них моментально заработал е-маил. Но они даже не пытались решить вопрос, а просто написали извинения «На жаль, з технічних причин ми не змогли своєчасно надати Вам відповідь. Якщо Ваше питання актуальне та потребує вирішення, просимо Вас написати нам в чаті системи „Райффайзен онлайн“ або продублювати запит тут. Приносимо вибачення за завдані незручності.» Вы что там смеётесь над людьми мой вопрос актуален 3 мес уже. Зачем мне это писать когда в истории переписки есть вопрос и есть документы которые я приложил. В итоге я написал ответ и вот чудо :«Шановний клієнте, повідомляємо, що наразі канал наших комунікацій через електронну пошту тимчасово недоступний. Перепрошуємо за незручності. Якщо Вам потрібна допомога, будь ласка, зверніться в наш Інформаційний центр або напишіть нам особисті повідомлення в соціальних мережах. Дякуємо за розуміння! Разом з Україною" вот такая связь и работа с клиентом :)
Райффайзен Банк
2 августа 2022, 9:00
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо Вам за тривале очікування відповіді.
На даний час електронна скринька info@raiffeisen.ua, дійсно, тимчасово не працює для звернень. Саме тому, ми надали інформацію про доступні канали комунікації. Отримали Ваше звернення та на даний час працюємо з ним. За формування результату обов'язково надамо Вам відповідь.
З повагою та турботою,
@RaifHelp