Райффайзен украина банк — мошенник

Людмила Владимировна 15 июля 2022, 17:37
З початком війни я була вимушена залишити домівку в Україні і виїхати закордон. У Вашому банку я отримувала пенсію номер картки 4119971011546803 до 11/23
В цьому місяці пенсія не надійшла і виявилося, що на балансі коштів у 15 разів менше ніж повинно бути оскільки дві останні пенсія я берегла до нагальної потреби.
Я намагалася зателефонувати на вашу гарячу лінію звідси це неможливо, вайбер бот надав контакти скайпу для зв’язку, але вашого номера 0443541434 взагалі не існує в скайпі. Ваш мобільний додаток видає технічну помилку.
Ви забираєте в людей навіть ті крохи, що платить держава за наполегливу і самовіддану працю протягом життя.
Райффайзен Банк
15 июля 2022, 17:39
Доброго дня!
Банк не виконує сумнівних операцій та обслуговування рахунку відбувається виключно згідно визначених тарифів.
Ми хотіли б проаналізувати Ваше питання у індивідуальному режимі, тому написали Вам у приватні повідомлення.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

16 июля 2022, 12:15
Доброго дня, вчора ввечері після залишення негативного відгуку мені прийшла пенсія, я зраділа, що врешті-решт правда перемогла, приємною несподіванкою стало й те, що був зворотній зв’язок з представником банку, моя ситуація виявилася не безнадійною. Дякую за те, що в Україні ще лишилася надія на справедливість
19 июля 2022, 8:19
Дякувати Богу ситуація прояснилася, виписку по рахунку мені надіслали протягом трьох днів. Цікаво те, що закордоном в райффайзену величезні комісії за операції по рахунку і дійсно, по сьогоднішній день їх банкомат показує,що в мене коштів у 15 разів менше, ніж насправді, але то нісенітниця, в іншому банкоматі все правильно. Головне те, що ситуація була не безнадійною і все закінчилося добре. Дякую minfin.com.ua